Skocz do zawartości

Nowa strona Audio


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

To Kah jest kobietą? icon_mrgreen.gif
A może Kopernik też była kobietą???
Serdeczne pozdrowienia dla całej ekipy i powodzenia dla Kah!

Bert
Zdjęcia kłamią ...
Dobrze, że przypomieliście o Coli - wyciągnąłem z lodówki (zapomniałem o butelce...) i się przyłączam do picia i kolejnych życzeńicon_lol.gif Też Warszawa, a impreza solo icon_cry.gif
Pozdrawiam
PS. A poza tym Kopernik z tymi włosami od Matejki to może wyglądać różnie icon_mrgreen.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Odświeżę temat icon_cool.gif
W końcu od poprzedniego wpisu minęło prawie pół roku i chyba mi wolno? icon_mrgreen.gif

Mamy od paru tygodni zmienioną szatę graficzna na stronach AUDIO - a tu żadnych uwag...
Podoba Wam się czy nie? A może zmiany są na tyle małe, że nie ma to wpływu na przeglądanie stron internetowych?

Bo ja na przykład - jakoś nie mogę się przyzwyczaić do żółtego paska (oraz do przesunięcia zegara o godzinę gdy jestem niezalogowany - bo po zalogowaniu wszystko wraca do normy).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Po dokładnym przyjrzeniu się zmianom strony wyrażam pochwałę za dokonane zmiany!

Strona jest ewidentnie znacznie bardziej przejrzysta, kolorystyka stonowana - niedrażniąca, a mógłbym nawet rzec, że wysublimowana (w odróżnieniu od wielu portali, których "kolorowość" bije po oczach), szybki dostęp do forum (żółty pasek), łatwa nawigacja - dwoma słowami "good job"!!!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...