Skocz do zawartości

Nowa strona Audio


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Z tego co widzę jesteś z nimi od ponad tygodnia, więc możesz nie wiedzieć jak wiele zmieniło się na forum oraz na stronie audio w przeciągu chociażby tego roku. A zmieniło się wszystko icon_biggrin.gif


Witaj Kah!
Widzę jak wiele się tu zmieniło i doceniam to!!!
Również działalność „Porządkowych” na Forum i brak wulgaryzmów.
Oraz wysiłek i czas, jaki trzeba w to włożyć

1. „... i co?” znaczyło, że teraz jest bardzo dobrze i było pokazaniem ew. malkontentom jak bywało kiedyś icon_eek.gif

2. Z tego czego nie widzisz to jestem z Wami co najmniej od wakacji – poprzednich i to chyba tych zimniejszych (choć rzeczywiście widać mnie od tygodnia – przeziębienie i praca na pół gwizdka daje trochę więcej wolnego czasu i dlatego się zdecydowałem, bo jeżeli już zapisać się na Forum to raczej po to, by w nim aktywnie uczestniczyć). Natomiast co do słowa pisanego to przy regularnym czytaniu uzbierało się już ładnych parę roczników AUDIO (a kupowanie pism AV zaczynałem od pierwszego numeru LifeVideo, bo to mnie wtedy bardziej interesowało).

3. Moje stwierdzenie „Ale i tak aż przyjemnie popatrzeć/poczytać/posłuchać...” chyba trudno potraktować jako negatywną ocenę, nieprawdaż? icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam – to nie było złośliwe – po prostu się nie zrozumieliśmy (tak to bywa, u mnie wolna chwila do pisania trafia się dopiero koło północy i pewnie niezbyt jasno się wyraziłem).

PS. Trochę długo (jak zwykle) i bardziej osobiście, ale zabolało – bo chciałem pochwalić Waszą działalność (dużo więcej postów na Forum, więcej Użytkowników i udoskonalanie formy graficznej oraz treści) i większą niż kiedyś aktywność Admina i Moderatorów, a Ty zrozumiałeś mnie na opak i zamiast się cieszyć z wszystkimi – oberwałem i teraz liżę rany icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co sie dzieje ze zdjeciami na forum ?

Probowalem otworzyc zdjecia z watku:
"wasze systemy"
"audioshow 2007"

po kliknieciu na link ze zdjeciem otwiera sie pusta witryna.




A byłeś wtedy zalogowany?
Zdjęcia nie otwierają się jeśli nie jesteś zalogowany.
U mnie wszystko OK.
Jak nie zadziała - daj znać, zobaczymy co się dzieje!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie wiem co sie dzieje ale bardzo dziwnie dziala mi powiadamianie na email o nowych wpisach icon_sad.gif Z jednych watkow dostaje a z innych nie icon_confused.gif A jak probuje wlaczyc to dostaje komunikat ze juz mam wlaczone powiadamianie.


W poniedziałek za tydzień wraca z urlopu nasz super admin Spine, więc mu doniosę, a on na pewno rozwiąże problem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Pojawia sie coraz więcej uwag, odnośnie działania zegara wewnętrznego na naszym forum. Mianowicie jest on przestawiony względem rzeczywistości, o jedną godzinę do przodu, co stwarza pewne problemy w ustaleniu czasu wpisu postu. Ja sobie poradziłem jak w tym wątku, ale jest to tylko półśrodek, gdyż działa tylko, gdy jest się zalogowanym.
W związku z tym, proszę admina w imieniu użytkowników forum, o skorygowanie tego błędu czasowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!
Coś się porobiło! Za żadną "cholerę" nie mogę zamieścić zdjęć! Są w odpowiedniej rozdzielczości, jestem zalogowany, a po podaniu ścieżki i "kliknięciu" wyślij pojawia się komunikat

Cytat

Wysyłanie zakończone niepowodzeniem. Proszę skontaktować się z administratorem w celu sprawdzenia ustawień, bądź też uprawnień


Mam nadzieję, iż jutro uda się coś z tym zrobić...
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kah&co.!
Jeszcze nie działa, ale pewnie to wiecie... icon_cry.gif
Rafał735r!
Pewnie tak!
To tak samo, jak mogę przesłać wszystkim osobom zainteresowanym obraz mailem...
Ale w sumie nie o to chodzi...
Zresztą mam wątpliwość dotyczącą okresu przechowywania zdjęć na tego typu stronach jak imageshack.us, czy efotek.pl...
Jak długo serwery tychże portali przechowują pliki? Masz jakąś wiedzę w tym względzie?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam mały problem z funkcjonowaniem tej strony na moim kompie są to sprawy drobne
ale trochę denerwujące.
1.kursor /strzałka na ekranie/ znika mi gdy najeżdzam na temat ,który chcę otworzyć
po kilku kliknęciach jednak się otwiera.
2.gdy w końcu otworzę temat i chę odpowiedzieć to nie widzę dwóch ,trzech ostatnich wpisów
i po wpisie muszę od razu "poprawiać" jest to szczególnie denerwujace przy wpisach w temacie
"pożyteczna akcja" bo nigdy nie moge wpisać "właściwej" kwoty.

Laptop nowy,system operacyjny Vista Home ,przeglądarka Wind.Explorer -----dzieje się to tylko
na witrynie AUDIO !

P.S. pkt.2 -tylko wtedy gdy temat ma więcej niż jedna stronę wpisów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Z kliknieciami na temat nie widze problemu w ie7 ani w ff ani operze. Mogly byc problemy z kliknieciem w poszczególne fora, ale już powinno to być wyelimonowane. Co to znikających postów postaram się coś poradzić. Jeszcze nie wnikałem w problem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam.

Dwie sprawy.
Pierwsza taka, że pojawiały się na portalu testy w nowym formacie, czyli nie trzeba już otwierać ich w pdfach. Na razie od kwietnia 2008 do października 2007, jednak stopniowo będzie ich przybywać.

http://www.audio.com.pl/index.php?page=testy

Oczywiście te w pdfach są ciągle dostępne i spokojnie sobie wiszą na stronie.


Druga - moja rola na forum będzie już raczej ograniczona (od jutra), natomiast powitamy na forum nowego admina: zbig_m
Teraz on i tradycyjnie już - Spine, będą rozwiązywać Wasze problemy itd, itp. Czyli właściwie niewiele się zmienia icon_wink.gif

To tyle icon_cool.gif

Pozdrawiam i spadam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kah
Bardzo dziękuję za Twoją działalność na Forum AUDIO - i gratuluję dobrych efektów!
Smutno nam będzie bez Ciebie icon_cry.gif
Powodzenia i miękkiego lądowania!

Jak rozumiem, że za parę dni wszelkie wnioski i maile należy kierować na zbig_m
i ta informacja pojawi się przy odpowiednich działach na Forum...

Pozdrawiam Ciebie - i witam nowego Admina
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...