Skocz do zawartości

Problem z podlaczeniem suba pod amplituner


Seaou

Recommended Posts

Witam.
Mam problem.
Posiadam amplituner sony str de597 i wczoraj zakupilem subwoofer jbl scs138.
Kupiłem kabel rca typu Y za 42zl w media expert i po podlaczeniu go dwoma wejsciami rca w subie w wejscie "line level in" L i R pod amplituner jednym wejsciem rca "audio out subwoofer" glosnik nie dziala nie reaguje na nic slychac jedynie lekkie buczenie z wzgledem podglaszania go. Zauwazylem jednak ze gdy odepne kable z suba i podlacze jeden pod wejscie lfe sub gra ale niestety tylko podczas sluchania radia. Amplituner mam podlaczony jeszcze pod komputer i xboxa. Z "multi ch in" wpiete dwa chinche pod komputer za pomoca mini jacka na kanal lewy/prawy, surround lewy/prawy i centralny/subwoofer, oraz xbox podlaczony kablem optycznym. Podczas uzytkowania xboxa gdy włącza sie i nastepuje logo xboxa dzwiek z subwoofera jest taki jaki powinien niestety po uruchomieniu youtube/ gry dzwiek jest bardzo cichy. uslyszec go mozna jedynie przykladajac ucho do glosnika. 
Co moge zrobic zeby to polaczenie dzialalo poprawnie?
Czy kabel rca typu y po podlaczeniu 1 rca do amplitunera i 1 pod lfe pozostawiajac jeden chinch nie wpiety rozni sie od kabla coaxialnym 1-1 rca?
Czy po zakupie takiego kabla wszystko bedzie dobrze? Kombinowalbym sam niestety szkoda mi pieniedzy bo jeden taki kabel kosztuje 40zl.
 

Edytowano przez Seaou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...