Skocz do zawartości

ODSŁUCH HI-FI na YOUTUBE?


S4Home

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 20.04.2018 o 07:35, S4Home napisał:

Hi end ma różne znaczenia. Niestety najmniej w nich dobrego dźwięku :P

Nie mogę się zgodzić do końca. N.p. Kharma, Tidal, Rockporty są rewelacyjne. Brzmią na bardziej wysokim poziomie niż inne. Nie chciałem wychodzić z pokoju.

Estelon, AER i JBL Synthesis już średnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że w tym samym pomieszczeniu przy ślepym teście na 10 systemów nie poznał byś które 3 są w grupie HiEndu i odstają cenowo x5 od reszty. Taka prawda.

Oczywiscie przy założeniu że tamte systemu są z grupy produktów dobrych i dobrze dobranych, ale poza tak zwanym Hi-Endem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wziąłbym udział w takim teście. Ja sceptyczny jechałem do targów w Monachium, ale różnica pomiędzy sprzętem z wyższej i średniej półek okazała się łatwo zauważalna.

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chebum napisał:

 Ja sceptyczny jechałem do targów w Monachium, ale różnica pomiędzy sprzętem z wyższej i średniej półek okazała się łatwo zauważalna.

Ty napisałeś o odsłuchu na żywo -zaś wątek dotyczy odsłuchów na YouTube i wątpliwej, a przynajmniej często kiepskiej jakości takich nagrań. 

To, że na YT pojawiają się również porządne nagrania (np. z teledysków czy wykonane przez realizatorów w ramach koncertów) jest raczej potwierdzeniem reguły.

Potwierdzam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy Koledzy....chcecie high-end-u....? 

Wejdźcie na Youtube na kanał Michał Wronki.... i temat zamkniecie....

Nagrywane super sprzętem Huawei p9 lite...nie ma co dyskutować, co, kto, chce przesłać do odbiorcy.

Reasumując, tylko odsłuch na własne uszy, daje wiarygodną opinie, co komu sie podoba a co nie...i musi byc to konkretny zestaw, od A do B....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2018 o 23:21, michalwronki napisał:

Nagrywane super sprzętem Huawei p9 lite...nie ma co dyskutować, co, kto, chce przesłać do odbiorcy.

 

Dnia 23.05.2018 o 23:21, michalwronki napisał:

Reasumując, tylko odsłuch na własne uszy, daje wiarygodną opinie

Rozumiem, że nie polecasz kanału tego Pana i nabijasz sięz nagrywania telefonem? Więc to sarkazm :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrku....może nie, że nie polecam, bo można posłuchać....sam to robie, ale nie ma co się podniecać jak to gra...tylko wlasne uszy nam pomogą na żywo i to najlepiej w pomieszczeniu takim, jakim owy sprzęt zostanie...

Ja osobiście często słucham z mojego stacjonarnego komputera....radiosure...jest tam dużo stacji radiowych i jakość mnie zadowala...

Może jest gdzieś w necie jakiś program do słuchania audycji radiowych jeszcze lepszy jak to, ale jak na razie nie znalazlem.

Także posłuchać można na yt...ale nie brać sobie tego do serca. U mnie w pokoju niestety jest wszystko nie tak, stoi tak jak nie powinno, ale nie mam innych warunków i jestem zadowolony...może nawet lepiej, bo wtedy dopiero byłbym wzorem i " Bogiem" na yt 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

ciekawa dyskusja i chyba wszyscy albo większość z nas zgodzi się z tym(zawsze będą male ale)ze takie filmiki sa fajna ciekawostka i mogą być pomocne przy dobieraniu szafki tapety dywanika,kolumn-ale tylko wizualnie.logika zdrowy rozsadek ciężko zapracowane pieniądze podpowiadają ze sluchac trzeba na,zywo,a najlepiej w swoim pomieszczeniu.niestety wybranie czegos co nam pasuje nie jest latwe ani szybkie ale w tym tez jest sporo fajnej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...