Skocz do zawartości

Kolumny pod zestaw


yekyl

Recommended Posts

Witam, obecnie posiadam wzmacniacz lampowy Yaqin MS-30L oraz DAC Nostromo 5,poszukuje kolumn pod ten sprzęt do 3000zł. Głównie słucham muzyki rockowej oraz elektronicznej. Zależy mi na tym aby sprzęt był nowy. Jestem zielony w temacie, sprzęt był kupowany bez zastanowienia większego, tym razem zależy mi na opinii ludzi którzy znają się na temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, podaj proszę wielkość salonu.

Zakładając, że masz pomieszczenie 18-25m2 zdecydowanie namawiałbym na polską konstrukcję Audio Academy Phoebe III. To trochę wyższa kwota, jednak współpraca wzmacniacza MS-30L z AA jest naprawdę bardzo dobra. Warto także spojrzeć na Monitor Audio Silver 6. To żywy, swobodny, dynamiczny dźwięk. Jeśli lubisz mocny, szybki, dynamiczny, trochę efektowany charakter, warto także posłuchać Pylon Audio Sapphire 25

Jeśli natomiast rozważasz modele podstawkowe, spójrz koniecznie na Focal Chorus 706. To mocne, szybkie, rockowe granie. Bardzo ciekawą propozycją będzie także Dynaudio Emit M20. Na koniec flagowy monitor Pylon Audio Diamond Monitor.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...