Skocz do zawartości

Yamaha RX-V483 + dekoder Vectra + Netflix + TV Samsung - jak to podłączyć


Pioter_PL

Recommended Posts

Witajcie,

Stałem się niedawno szczęśliwym posiadaczem kina domowego. Nie do końca wiem jak to dobrze podłączyć pomimo przejrzenia instrukcji.

Problem jest następujący:

Amplituner podłączyłem przez (HDMI out) kablem HDMI do TV Samsung (HDMI in) - tak było napisane w instrukcji żeby zrobić.
Dekoder Vectra podłączyłem najpierw kablem HDMI do TV Samsung ale nie mam dźwięku w głośnikach co wydaje się logiczne.
Podłączyłem więc dekoder Vectra do amplitunera i mam dźwięk z kablówki w głośnikach ale na dekoderze wyświetla się komunikat HDMI off i faktycznie obraz jest gorszej jakości nie ma HD.
Coś trzeba odblokować w amplitunerze żeby przepuszczał ten obraz HD czy jak to podłączyć?

Dodatkowo w samym TV mam też netflixa w Smart TV i chciałbym, żeby oglądając coś na Netflixie też mieć dźwięk z głośników z kina.

Być może głupie pytanie ale narazie nie mam zbyt dużego doświadczenia w podłączaniu tego. W instrukcji nie jest opisane to dokładnie.
Dołączam zdjęcie dekodera Vectra jakie ma wyjścia/wejścia.

Pozdrawiam

20180204_132924.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...