Skocz do zawartości

Kolumny Intertechnik MS3 MK2 jako baza stereo dla początkujacego


1985paweł

Recommended Posts

Witam kolegów. Jestem nowym użytkownikiem forum i jako początkujący w budowaniu zestawu stereo chciałbym zasięgnąć opinii fachowców. Jestem posiadaczem ww kolumn o których wiem niewiele, a chciałbym dobrać do nich wzmacniacz. Wiem tylko tyle że cechują się neutralną barwa dźwięku. Wyglądaja na kolumny DIY, ze względu na drobne niedociągnięcia przy montażu. Chociaz opatrzone logiem IT. Na zdjęciu dane techniczne. Chciałbym opinii czym się kierować w doborze wzmacniacza - dane techniczne, nie oczekuję konkretnych modeli, ale może ktoś słyszał o tych kolumienkach i pomoże. Niem mam sprecyzowanego gustu muzycznego, ale uwielbiam słuchać muzyki gdzie dominują instrumenty strunowe, oraz kobiece wokale. Moje pomieszczenie odsłuchowe ma 15 metrów, ale w przyszłości chciałbym je wsadzić do salonu 35 m(czy dadzą radę?) Pozdrawiam

IMG_1003.JPG

IMG_1004.JPG

IMG_1005.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym czy te kolumny będą wystarczające do pokoju 15m2 lub 35m2 ty sam możesz się przekonać. Dla jednego nie będą wystarczały a dla kogoś innego jak najbardziej. Te kolumny nie należą do zbyt popularnych i chyba trudno będzie znaleźć kogoś kto dobrze je zna.Warto zrobić jakieś próby. Skoro te kolumny są neutralne to wzmacniacz powinieneś dobierać tak aby nadał im brzmienie jakie lubisz. W takiej sytuacji elektronika będzie kształtowała brzmienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...