Skocz do zawartości

Sprzęt grający


Antonyyy

Recommended Posts

Cześć!

To mój pierwszy post na forum. Przyszedłem tu po pomoc w dobraniu odpowiedniego systemu stereo.

Będzie znajdował się on w pokoju 30m2 z otwartą kuchnią. Szczerze mówiąc jeszcze nie wiem ile jestem w stanie przeznaczyć na ten cel, ale zastanawiam się nad dwoma pułapami: do 3 tyś i do 5 tyś. Sprzęt musi być nowy.

Słucham głównie metalu, rocka ale też trochę łagodniejszej muzyki. Chciałbym żeby bas było słychać ale nie przesadnie oraz aby dźwięki były "selektywne".

Zależy mi aby muzyki dało się słuchać z bluetooth oraz z Spotify a także z CD. Chciałbym także aby dało się słuchać radia. Oprócz tego dobrze by było aby sprzęt był podłączony do tv.

Przeglądając wątki na forum znalazłem amplituner R-N602. Na temat kolumn nie wiem nic.

Jestem zupełnie zielony więc prosiłbym o sugestie na temat sprzętu oraz  np: kabli lub umieszczenia głośników.

Z góry dziękuję

Antek.

 

Edytowano przez Antonyyy
Mały błąd stylistyczny (Powtórzenie językowe)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W cenie 3000 zł nie zmiescisz się z odtwarzaczem CD. Więc nie ma co myśleć tylko składać na 5k.

Tutaj polecam yamahe rn602+cds300 oraz komplet kolumn magnat quantum 677.

Lub Pioneer sxn30ae+ pd10 oraz kolumny indiana line tesi 561 lub melodika bl40mkII.

Zapraszam cię na odsłuch lub po wypożyczenie sprzętu.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...