Skocz do zawartości

Zestaw do 2000, pomieszczenie 38m2


corass

Recommended Posts

Cześć Panowie,

Chciałbym zestaw w którym:

  1. budżet nie przekroczy 2k (wiem wiem :) ) może z małym ogonem
  2. wejście z TV może być po HDMI ale nie musi (może po optycznym) - z tego co rozumiem, jeżeli do TV wepnę po HDMI (1x laptop, 1x PS3) to on wypluje mi optyku w zależności od wybranego portu HDMI? Proszę o potwierdzenie
  3. Może być nowy, może być używka lub mieszany
  4. przeznaczenie to: 60% filmy netfilx lub inne źródła (nie bluray czy dvd więc prawdziwego 5.1 raczej nie wykorzystam), 40% muzyka spotify (hiphop, indie rock). Teraz wszystko puszczam przez zestaw 5.1 (głośniki komputerowe) z komputera ale ten zestaw ląduje w osobnym pokoju.
  5. Nie robię dużych imprez, nie koniecznie chcę wkurzać sąsiadów za ścianą a poza tym dziecko w drodze :) 
  6. jako opcja moze byc USB dla MP3 lub filmów
  7. fajnie gdyby miał opcje bezprzewodowego łączenia ze telefonem (BT/wifi) ale można to pewnie obejść jakimś dodatkowym modułem, które podłączone do jednostki sterującej jako zew źródło?
  8. W przyszłości mogę dokupić suba
  9. obecnie pomieszczenie jest w trakcie budowy (dosłownie), będzie to salon a aneksem o powierzchni około 38m2. Telewizor będzie wisiał na ścianie, pod spodem będzie komoda w której będzie schowane PS3 i tuner UPC etc lub stanie TV. Pomieszczenie ma względnie regularny kształt ale będą meble typu kanapa, stół, stolik kawowy etc.
  10. czy jednostką sterującą ma być ampl, wzmac, ampl KD - jest mi obojętne, chcę aby wszystkie urządzenia zew bez problemowo współdziałały
  11. wiem, że w tej cenie nie będzie ognia :) 
  12. Nie chcę się dać naciągnąć w sklepie na coś co sprzedawca będzie akurat chciał sprzedać bo zalega mu na półce :P 
  13. Potrzebowałbym kompletną listę co trzeba dokupić do tego zestawu (nie znam się na różnicach w kolumnach podłogowych a tych na półkach)
  14. Any tips and tricks ? Doczytałem się, że jednostki sterującej nie mogę schować we wspomnianej komodzie bo się przegrzeje.

Bardzo dziękuję za wszystkie wypowiedzi i prosiłbym o merytorykę (ale językiem dla 'zielonego') bez osobistych wycieczek w moją czy innych użytkowników:D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...