Skocz do zawartości

Zestaw do 2000, pokój 12m2


siemieniaka

Recommended Posts

Witam. Lubię słuchać płyt CD wraz z powiększającą się kolekcją postanowiłem zainwestować w jakiś poważniejszy sprzęt. Mój budżet to 2 tys zł w skład, którego powinien wchodzi CD player, wzmacniacz i głośniki. Amplituner raczej nie będzie potrzebny, ponieważ nie zamierzam kupować gramofonu czy kaseciaka. Skłaniam się też ku sprzętom starszym, używanym od Unitry czy Onkyo. Co moglibyście polecić w tej konfiguracji? A także może jak zostanie jakiś skromny grosik to słuchawki do tego pakietu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominuje rap, polski i amerykański. Czasem wplątuję w to spokojniejsze rytmy jazzowe, ale zdarzają się i mocniejsze uderzenia jak Metallica czy Black Sabbath.

Nie lubię metalicznego wokalu, za to lubię miękki, ciepły. Bass powinien być odczuwalny, ale nie powinien zagłuszać wokalu, tylko dopełniać atmosfery. Obecnie przy swoim PC używam głośników Genius SP-HF1800A. Wiem, że to żaden wyczyn techniczny i jakościowy, ale jego dźwięk mi odpowiada, jednak ma pewne problemy z bassem przy mocniejszych bębnach. Często zagłuszają wokal i po prostu pierdzą, co za tym idzie czasami muszę je wyłączać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...