Skocz do zawartości

Gwarancja amplitunera z zagranicznej dystrybucji.


matisz

Recommended Posts

Witam, od razu przepraszam jeżeli dałem post złym miejscu, ale najbardziej pasowało mi tu do opisu.

Chciałbym się spytać, czy ktoś miał do czynienia z gwarancją sprzętu kupowanego poza granicami naszego kraju?

Chodzi mi o amplituner Harman Kardon 171s, niestety od niedawna zaczął występować problem z wyjściem od "right front" nie słychać nic w głośniku po podłączeniu inne wejścia działają normalnie.

Kontaktowałem się z Amazonem (niemieckim ) tam gdzie kupowałem sprzęt ale oni napisali, że jedynie co mogą to zwrócić pieniądze bez wymiany lub naprawy urządzenia. Nie uśmiecha mi się to, bo udało mi się wyrwać na bardzo dobrej promocji, teraz bym musiał zapłacić o jakieś 40% więcej niż w momencie zakupu. Również odpisali mi, żebym skontaktował się z autoryzowanym serwisem Harmana Kardona w celu naprawy. W internecie znalazłem tylko jeden autoryzowany serwis https://www.jbl.com.pl/ , ale uzyskałem od nich odpowiedz, że sorry naprawiamy tylko sprzęty na gwarancji kupione u nas .

Czy znacie może kontakt do jakiś zagranicznych lub polskich autoryzowanych serwisów w którym nie było by problemu z realizacją gwarancji ?.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja powinna byc uznana przez producenta bez znaczenia w jakim kraju kupiles sprzet, wystarczy paragon - z tego co wiem to tak dziala prawo EU.

Ale ogolnie to tak wyglada Amazon - robia zwroty i po zabawie(ja to lubie) ja bym tam bral zwrot i napisal im ze sprzet jest za ciezki zeby odeslac, z reguly support jest ok i powiedza zeby nie odsylac nic a pieniadze zwroca, juz mialem tak pare razy.

 

A kupiles bezposrednio z Amazon czy z jakiegos sklepu na Amazon

Edytowano przez eryk2kartman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...