Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze - Sony CMT-SBT100B czy Panasonic SC-PMX82


Manietu

Recommended Posts

Dzień dobry,

proszę o poradę w kwestii doboru mikrowieży. Pokój ma ok. 10-12 m2. Waham się między Sony CMT-SBT100B, a Panasonic SC-PMX82. Za Sony przemawiają niewielkie wymiary, gdyż półka, na której chcę ją postawić jest relatywnie wąska, no i obsługuje AptX. Zależy mi przede wszystkim na odtwarzaczu CD i radiu, DAB, BT no i USB. Panasonic ma trójdrożne głośniki i rzekomo trochę więcej elektronicznych układów poprawiających dźwięk, ale nie wiem, czy przekłada się to na cokolwiek.

Z góry dziękuję za wszelkie porady i opinie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam Sony ale model wyższy z dostępem do internetu. Słucham w sypialni wiec na temat jakosci dźwięku się nie wypowiem ale jak porównam z denonem m39 mojego syna to biorę denona w ciemno . Sony to taki plastik, lekki a szuflada od cd to taka jak by miała zaraz się rozlecieć .

radio internetowe mi wyliczyli nie wiem dlaczego nie odbiera już od ponad roku . Upgradu nie można zrobić aby uaktywnić opcje internetowe . 

Nie ma podtrzymania bakteryjnego wiec zegar muszę ustawiać za każdym razem jak prąd mignie .

 

wyglad ładny ale to chyba wszystko.

 

teraz kupiłem dla drugiego syna kolejny denonik ?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...