Skocz do zawartości

wybór kina domowego


kufel1962

Recommended Posts

Witam jestem kolejną osobą potrzebującą wsparcia w wyborze amplitunera kina domowego 7,2 i kolumn podłogowych miałem trzy opcje yamaha ,denon i pioneer  pokój nie duży 15m na amplituner przeznaczyłem do 4 tys. padło na denon x3400h i kolumny myślę o heco aurora 1000 czy to dobry wybór kino domowe 70% reszta muza a może za tą cenę coś ciekawszego pomóżcie dobrać pozdrawiam i dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jeśli zestaw będziesz wykorzystywał przede wszystkim do kina domowego, poza amplitunerem Denon AVR-X3400H, spójrz także na Onkyo TX-RZ820. Denon jest cieplejszy, bardziej plastyczny, dobrze wypełniony. Onkyo natomiast oferuje brzmienie szybsze, bardziej analityczne, dokładne, mocne, kinowe. Wybór to kwestia indywidualnych preferencji.

Kolumny - jeśli szukasz mocny, szybki i kinowy dźwięk, spójrz proszę na kolumny Klipsch RP-250F. Myślę, że będzie to najlepsze połączenie, bez problemu rozbudujesz też system o pozostałe kolumny i dobry subwoofer.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Dokładnie jak pisze @Markcox będziesz miał cały set czy tylko fronty?

Moim zdaniem do Heco Aurora 700 setu kinowego bardziej pasuje Onkyo RZ820

Z kolei do Denona X3400 bardziej pasował by set Magnat Quantum 727 set.

Ale jeśli myślisz o samych frontach to dobieramy coś innego!

Piotrek

Sory może zle to ujołem chcę  cały zestaw kolumn a ciągnie mnie do denona x3400h 

19 godzin temu, Markcox napisał:

kolego piszesz o KD, a skupiłeś na samych frontach. Co z resztą? Centralny, suroundy, że o subwooferze nie wspomnę... jaki budżet?

 

żle to ujołem chcę cały zestaw kolumn budżet jak na razie to z 5tys.ale idzie do góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ;)

więc już kilka propozycji otrzymałeś powyżej od chłopaków z branży.

Jedynie, to zamiast RP250F od Klipsch'a, która jest mało udaną konstrukcją tego producenta, spoglądałbym raczej w kierunku RP260F. Z tym, że cały set od Klipsch'a nie zmieści się w budżecie.

A, i pamiętaj oczywiście, żeby w tym wszystkim uwzględnić subwoofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Markcox napisał:

Jedynie, to zamiast RP250F od Klipsch'a, która jest mało udaną konstrukcją tego producenta, spoglądałbym raczej w kierunku RP260F

Bardzo nie udana konstrukcja. Nie polecam.

17 godzin temu, kufel1962 napisał:

YAMAHA RX-A850 CZY DENON X3400H CZY PIONEER SC-LX502

Yamaha Avantage seri 6 i 8 to nie Avantage. To takie troszke zapchaj modele. Nie polecam.

Pioneer jest ok ale jest drogi. Wiec tu zostawiam to Twojej opinii. X3400 dźwiękowo to 2400 z tym że ma rozbudowaną kalibrację i funkcjonalność. Dopisz do listy Onkyo RZ820 serio.

Moim zdaniem 820 vs X3400.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...