Skocz do zawartości

Kolumny B&w 603 i wzmacniacze ???


Darek73

Recommended Posts

Nie kupuj wzmacniacza w ciemno, wybór zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zapraszam albo do naszego salonu, albo do innego, umów się na odsłuchy i po prostu porównaj poszczególne rozwiązania.

Wybór wzmacniacza zależy także od gatunków muzycznych najczęściej przez Ciebie odsłuchiwanych, preferencji brzmieniowych, ja z podanych przez Cienie urządzeń wybrałbym AA, natomiast z moje strony dołożył na pewno hybrydę lampową Vincent SV-500 jako świetne połączenie szybkości i dynamiki tranzystorowej końcówki mocy z plastycznością, wypełnieniem, ciepłem lamp w przedwzmacniaczu. Przy trochę wyższym budżecie świetny wzmacniacz Musical Fidelity M3si.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa Ok ale to już znacznie przekracza mój budżet . Magnat kojarzy mi się z muzyka raczej niskiej jakości ale to tyko moje wyobrażenie . 

Na znanym portalu aukcyjnym jest sporo wzmacniaczy lampowych znacznie tańszych ale nie wiem co są warte .

jesli chodzi o hybrydy to już mi tu proponowano vincenta którego mogę zakupić używanego w znacznie nizszwj cenie choć prownywalbej z tym magnatem? a co nowy to nowy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Daniel Daniel napisał:

Widziałem tego magnata mr 780 jak to gra S4powiedz?

Jak typowa Hybryda. Ciepło, ale mocnie. Z dobrą podstawą basową. Pięknym środkiem i detaliczną ale delikatną górą. Taki Vincent tylko tańszy.

22 godziny temu, Darek73 napisał:

Magnat kojarzy mi się z muzyka raczej niskiej jakości ale to tyko moje wyobrażenie . 

Tak bo jak była era Media MArktów to było tam masę ich produktów do CARówki i niskie modele kolumn. Ale firma robi insty Hi End w niskiej cenie.

Modele Quantum Signature, Quantum 1009s czy nowe 1109. To kolumny firm audiofilskich, żeby tak grały muszą kosztować razy 2 :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...