Skocz do zawartości

Prezent od teścia: Pioneer vsx-916. Pomoc w doborze zestawu 5.0 lub 5.1 do kina domowego


Pasażer

Recommended Posts

Dostałem od teścia Pioneera vsx-916 i dwie na wpół działające kolumny podstawkowe Quadral. Dowiedziałem się, że ten amplituner to nie najgorszy sprzęt i można na jego podstawie coś sensownego złożyć. Gdy zobaczyłem, że te leciwe skrzynki podniosły jakość oglądania filmów, postanowiłem zakupić zestaw 5.0 ewentualnie 5.1. Mój budżet to 4000 zł. Myślałem raczej o sprzęcie nowym, moja żona nie wybaczyłaby mi jeśli jakaś kolumna miałaby zdarty narożnik, co za tym idzie duży wpływ na wybór kolumn ma wygląd. Oczywiście nie zamykam się na używki w dobrym stanie. Zestaw będzie wykorzystywany w 90% do oglądania filmów/seriali z Netflixa, pozostałe 10% to muzyka rockowa. Pokoik ma 16m2 jednakże nie chcę zbyt słabego zestawu, bo ma on posłużyć kilka lat, a być może za jakiś czas zmienię pokój na większy do oglądania TV. Nie byłem jeszcze na żadnym odsłuchu, chcę się trochę przygotować i wytypować z Waszą pomocą 2-3 zestawy. Moim faworytem to Dali Zensor 5 + Zensor 1 + Zensor Vokal w kolorze białym, ale tak jak napisałem kierowałem się tylko wyglądem. Co proponujecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...