Skocz do zawartości

canton ergo 695 dc


Raf-3

Recommended Posts

Witam Wszystkich, mam pytanie czy może Ktoś ma takie Cantony jak w temacie i czym można je fajnie napędzić? U mnie na chwile obecną grają z Denonem AVR-X3300W gdzie są podpięte w Bi-ampie i jest całkiem lecz wydaje mi się że może być lepiej. Rozważałem końcówki mocy i tu kolejne pytanie tranzystor czy może hybryda?
Z góry dziękuje za wszelkie propozycje i wszelką pomoc. Pozdrawiam Rafał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canton Ergo z amplitunerami Denon to dobre połączenie, jednak to kolumny, które bardziej polubią się z dobrą końcówką mocy. Szukałbym końcówki mocy o brzmieniu raczej cieplejszym, gęstym z dobrą dynamiką i dużą wydajnością. Nie wiem jaki masz budżet na zakup wzmacniacza, ale zwróciłbym Twoją uwagę na Vincent SP-331

A może warto pomyśleć o dobrym wzmacniaczu stereofonicznym, który ma możliwość pracy jako końcówka mocy, wtedy jeśli oglądasz kino domowe, wykorzystujesz amplituner do sterowania całym systemem, a tylko kolumny przednie są sterowane przez wzmacniacz, natomiast przy odsłuchach stereofonicznych omijasz amplituner kina domowego i wykorzystujesz tylko wzmacniacz zintegrowany stereofoniczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Denon PMA-2500NE to także dobry trop, może warto także posłuchać Marantz PM-14S1 SE, to także dwa dobre rozwiązania. Kwestie posłuchania, zapraszam najlepiej na odsłuchy do naszego salon, mamy bardzo duży asortyment tego typu urządzeń w salonie, po wybraniu najbardziej pasującej opcji można wzmacniacz wypożyczyć do domu i przetestować we własnym systemie i przede wszystkim pomieszczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...