Skocz do zawartości

Pioneer: telewizor, amplituner, kolumny.


rafał78

Recommended Posts


Witam.Mam możliwość kupić telewizor pioneer kuro PDP-508XD po niższej cenie z angielskiej fabryki.Jak mógłbym sprawdzić prostymi metodami czy jest on nowy i czy nie był używany przez kogoś wcześniej?Dodam że osoby sprzedającej nie znam wcale i wiem że ma taki sam telewizor w domu.Chodzi mi o to że boje się że może mi go podmienić.A drugie pytanie.Co sądzicie o połączeniu głośników pioneer S-V810A-W z amplitunerem pioneer VSX-LX60.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie nie ma mozliwosci sprawdzenia tego , musialbys z lupa dokladnie kazdy centymetr sprawdzac chociaz to tez dokladnie nie daje pewnosci bo cwanszy sprzedajacy moze podpiac to pod powstanie rys przy sprawdzaniu sprzetu ( tzn . otworzenie , sprawdzenie czy dziala , schowanie ) , druga sprawa to faktycznie bez gwarancji taki drogi sprzet kupowac to wielkie ryzyko . co do drugiego .. wzmak za 4 k .. kompletnie nie moj przedzial cenowy ;p

pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z TV jestem na nie... ryzk fizyk..oby nie bylo rozczarowania gwarancja..itp ??sprawa b.dyskusyjna
TV praktycznie mogł być z ekspozycji lub jakis odrzut poprodukcyjny z wada ktrej ludzkiego oko nie dostzreze..chocby bark możliwosci odpowiiedniego wykalibrowania jedno z kolorów..lub cos innego czego nawet na poczatku sie nie zauwazy nie wspominajac o innych niespodziankach..icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...