Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Zakupiłem ostatnio wzmacniacz NAD C340 oraz kolumny Monitor Audio MR II, wszystko podłączone pod komputer stacjonarny.
Do głośników sprzedający dorzucił okablowanie AQ625 (zdj. zał.) i tym to jest podpięte pod wzmacniacz (w niedalekiej przyszłości plan zmiany okablowania wzmacniacz - głośniki).
Co sądzicie w ogóle o tym przewodzie?
Płyta główna to GA-B85M-DS3H-A, zintegrowana karta muzyczna Realtek® ALC887 codec czyli bardzo kiepskawa.
Myślę nad zewnętrznym DAC USB i tu pojawia się pytanie czy wymieniając okablowanie + zewnętrzna karta dźwiękowa polepszy jakość odsłuchu?
Po poszukiwaniach sprzętu w budżecie 500zł znalazłem takie modele:
- NUFORCE UDAC-2
- Audinst HUD-mx1
- AUDIOTRAK MAYA U5 USB
- uNOSTROMO V6
Pytanie do doświadczonych użytkowników w temacie, który z w/w modeli byłby najlepszym modelem?
Może doradzicie inny model w budżecie do 500zł
Pozdrawiam

IMG_20180210_182321188-min.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś ciekawego wyczytasz w wątku poświęconym przetwornikom DAC w cenie do tysiąca złotych:
https://forum.audio.com.pl/topic/46332-dac-–-przetworniki-z-grupy-najtańszych-do-1-tysiąca-złotych/

1 godzinę temu, raf beb napisał:

Czy istnieje możliwość uzyskania jakiegoś rabatu kupując u Państwa (rms.pl)?

Pytanie o ceny to już najlepiej zadawać w rozmowie telefonicznej z firmą, a nie publicznie...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...