Skocz do zawartości

Uszkodzone kino domowe LG HX906TA. Wykorzystanie kolumn z kompletu


maxx53

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim

Z góry przepraszam jeżeli umieszczam post nie tu gdzie trzeba ale potrzebuje pomocy. Mój tata ma kino domowe Lg 3D blue Ray home Cinema model HX906TA,  zepsuła się płyta główna w amplitunerze i tutaj moje pytanie czy mógł bym do głośników z tego kina domowego dobrać jakiś inny amplituner?  Proszę o radę bo naprawa oryginalnego amplitunera kosztuje sporo. Głośniki to zestaw 5+1. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok. 300zł możesz kupić używany amplituner z BluRay podobnego typu co masz ("naleśnik") z 5.1 kolumnami.
Subwoofer z zestawu jest chyba pasywny i nie ma regulacji. Więc raczej wykorzystanie go i podpięcie pod normalny amplituner kina domowego będzie niemożliwe (amplitunery wymagają aktywnych subwooferów).

Chcesz urządzenie podobnego typu co posiadane - czy oddzielny amplituner kd oraz odtwarzacz BluRay?

Pozdrawiam
PS. Przenoszę wątek do właściwego działu - i uzupełniłem temat wątku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można by było dobrać jakoś amplituner sony do tych głośników?  co by było lepsze oddzielny amplituner i odtwarzacz blu Ray?  I mam jeszcze jedno pytanie bo ja w tym temacie troszkę się nie orientuję jak dobrać amplituner żeby to chodziło jak z oryginalnym? 

Edytowano przez maxx53
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...