Skocz do zawartości

Używany zestaw stereo


zubek29

Recommended Posts

Witam. Jakiś czas temu miałem zamysł by kupić nowy zestaw stereo ale jednak skłaniam się ku używanemu. Pokój mam 12m2 a muzyka jakiej słucham to dubstep i inna elektronika. Budżet do 800zł na wzmacniacz i kolumny. Wiem że nie za wiele ale od czegoś trzeba zacząć. Już dzisiaj chciałem jechać coś kupić ale nic sensownego w okolicy nie znalazłem dlatego piszę. Rzecz w tym że pokój jest mały i wiem że powinienem celować w kolumny podstawkowe, problem jednak z tym że nigdy nie miałem z nimi do czynienia i nie wiem kompletnie jak one grają. Kolejnym problemem jest to że w okolicy 100km znalazłem tylko kilka ofert monitorów i żadna nie była ani trochę interesująca więc nie mam nawet jak takich przetestować. Teraz mam podłogówki, fakt są słabej jakości ale grają całkiem głośno a to ma dla mnie bardzo duże znaczenie, wiem dla Was audiofili to takie idiotyczne. Jak patrzę na filmiki na YT to na tych monitorkach zawsze słuchają jakieś arie operowe i a ja chciałbym by nowe głośniczki zrobiły mi porządne łupnięcie w pokoiku. Dlatego jestem do nich sceptycznie nastawiony, ale może się mylę? Co do wzmacniacza to jest parę w mojej okolicy ale tak na prawdę ciężko mi się na cokolwiek zdecydować. Także będę bardzo wdzięczny za jakieś rady bo już na prawdę od pewnego czasu myślę o czymś nowym i boję się że zaraz podejmę jakąś pochopną decyzję dlatego liczę na Waszą pomoc, może trochę ochłonę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż,

Serio i na prawdę. Wzmak żeby był ok a nie tylko sprawny to 400 zł. Na dobre monitory 400 zł to także mało i to do dupstepów. 12m myślę że nie przyjmie podłogówek chyba że jakieś małe. Ale moim zdaniem poczekaj, dozbieraj i wtedy wybieraj. Szkoda żebyś kupował coś co za chwilę będziesz chciał zmieniać. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...