Skocz do zawartości

aplituner


kufel1962

Recommended Posts

Pioneer i Onkyo to w tym momencie bardzo podobne urządzenia także pod względem brzmienia. Z podanych przez Ciebie wybierałbym pomiędzy Pioneer SC-LX502 a Onkyo TX-RZ820. Wybór to kwestia bardziej Twojego przywiązania do jednej z marek. Model SC-LX302 to tańsze i gorsze urządzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wybrałem była walka między DENON X3400H I ONKYO RZ820 i DENON  wygrał(mam nadzieje że słusznie) aplituner z głowy zostaje kwestia kolumn cały zestaw jak na razie mam trochę ponad 5tys.

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nastąpił pewien fake ze strony Pioneera.

LX302 to nie żadnen LX tylko VSX 1131 w ładnej obudowie z dopiskiem Hi-End :(

Model 502 to odpowiednik 820.

Z kolei X3400 ma super rozbudowaną kalibarację ale gra jak X2400 czyli gorzej od RZ820.

Ale już go masz :P

Co do kolumn w tej cenie do Denona to polecam Magnat Quantum 727 set. lub Tannoy 7.4 ale wsparty subem Klipscha.

 

 

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii kolumn podaj proszę więcej informacji:

1. Jaka jest wielkość pomieszczenia odsłuchowego,

2. Czy w podanym budżecie budujemy system 5.1, czy na początek 5.0 i w przyszłości dokupimy subwoofer

3. Jakie będzie wykorzystanie systemu - czy tylko kino domowe, czy także muzyka, koncerty. Jeśli muzyka, to proszę o więcej szczegółów, jakie zazwyczaj gatunki muzyczne są odsłuchiwane, jakie preferuje Pan brzmienie,

4. Czy są wymagania w kwestii kolorystyki, budowy kolumn

Czekam na szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz mocny, szybki, analityczny i trochę efekciarski dźwięk, warto spojrzeć na kolumny Klipsch serii Reference Premiere. Jeśli docelowo pomieszczenie zostaje, to system zbudowałbym na bazie RP-250F / RP-150M / RP-250C. Jeśli natomiast szukasz bardziej pełny, dociążony dźwięk, myślę że lepiej sprawdzi się np. system Monitor Audio Bronze 6 Set 5.0, ewentualnie set na Focal Chorus 716 / 706 / CC700. Warto także spojrzeć na polski system Pylon Audio Sapphire 25 w pakiecie 5.0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...