Skocz do zawartości

Jak podłączyć głośnik bluetooth do Yamahy?


switomek

Recommended Posts

Witam.

Jestem posiadaczem amplitunera Yamaha rn402d. Gra jak dla mnie bardzo dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam jednak problem - chciałbym do niego podłączyć głośnik bluetooth (Grundig gsb600nfc) tak, aby grał w sypialni. Niestety, nie mogę sobie poradzić, mimo, że według Musiccast do sprzętu mogę podłączyć KAŻDY głośnik, nie tylko Yamahę. Czy ktoś miał podobny problem i mógłby mi pomóc? Z góry dziękuję - Tomek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voytaz a to działa?bo sprzęty mają sporo funkcji,ale z działaniem to różnie bywa,czesto nie wykrywa aplikacja sprzętu itd itp bo sam teraz się w to bawię i z marnym skutkiem trochę,malo aplikacji w języku polskim,to samo miałem z lustrzanym odbiciem z telefonu na tv,raz działa a potem się zawiesza i inni też tak mają,wszystko naszpikowane,a połowa nie działa aplikacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa.

Z podpięciem moich sennheiserów nie miałem problemu. Nie można zapominać o tym, żeby sprzęt który chcemy podłączyć przełączyć w tryb parowania. Wtedy yamaha bardzo ładnie wszystko wykrywa i potem już jak jest zapisany sprzęt na liście to paruje się bezproblemowo. Podłączałem nawet mój chiński głośniczek bluetooth Xiaomi i też działało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się meczę?męczę się z oprogramowaniami które nie działają i dlatego zapytałem,w wielu innych wątkach różnych wzmacniaczy czy kolumn,pojawiaja się wątki dotyczące podobne,ale innych firm,bo po co by było zakładać za każdym razem nowy temat,mozna chyba zapytać się przy okazji prawda 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Dnia 12.02.2018 o 23:52, voytaz napisał:

Przez aplikację MusicCast. Poniższe dwa zrzuty ekranu powinny pomóc. 

B87F6839-DB39-4785-9FAF-52DA00A08F9B.jpeg

3EFC53A5-3F4D-4C2E-B00A-742D45880ABC.png

Pytanie w temacie BT w Yamaha R-N602. Zgodnie z poradnikiem połączyłem słuchawki z amplitunerem. Moje pytanie. Co odpowiada za natężenie i barwę dźwięku? Amplituner? Bo jeśli tak to na jakiej zasadzie? U mnie regulatory barwy i natężenia dźwięku nie wpływają na to co słychać w słuchawkach. Natężenie mogę regulować tylko w słuchawkach, a barwa, wysokie i niskie? Można mieć na to jakiś wpływ? Ogólnie jestem zadowolony z brzmienia, ale trochę mnie to nurtuje. W przypadku połączenia przewodem normalnie mogę regulować dźwięk z poziomu amplitunera. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, voytaz napisał:

Jeżeli używasz Spotify to masz tam korektor dźwięku w ustawieniach odtwarzania. Możesz wiec zmienić dźwięk cyfrowo. Korektor sprzętowy (pokrętła) będą regulować barwę tylko dla fizycznie podpiętych głośników lub słuchawek. 

Niestety w przypadku odtwarzania Spotify przez MusicCast opcja korektora jest nieaktywna. Odtwarzając Spotify z smartfona, tak wtedy jest aktywna. Szukamy dalej... 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...