Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 1200-1300 zł- używany


odyniec

Recommended Posts

Cześć wszystkim.
Poszukuję jakiegoś fajnego zestawu stereo na początek. Do wydania 1200-1300 zł. Z tej racji sprzęt tylko używany. Miejscowość: Opoczno, woj. łódzkie. W załączniku zamieszczam plan pokoju z ważnymi informacjami, a także zaznaczonymi miejscami odsłuchu.
Przy mojej konfiguracji pokoju najlepiej chyba sprawdzą się kolumny podłogowe? Myślałem wydać około 500-600 zł na wzmacniacz i 600-700 zł na kolumny. Czy to dobre proporcje?
Fajnie byłoby, gdyby wzmacniacz/amplituner posiadał pilot. W tym budżecie da się znaleźć sensowny amplituner, czy w grę wchodzą raczej tylko wzmacniacze?
Mogę się określić trochę jako taki All-rounder, słucham wszystkiego po trochu (poza klasyką ). Chciałbym czegoś w miarę neutralnego, może lekko basowego z dużą sceną.
Zestaw będzie używany w około 60% do odsłuchów muzycznych, a w pozostałych 40% do filmów, TV i jako głośniki do PC. Będzie podpięty do FX-Audio DAC-X3 www.audiofanatyk.pl/recenzja-daca-fx-audio-dac-x3/ wraz ze słuchawkami Somic v2.
Proszę doświadczonych użytkowników na odpowiednie ukierunkowanie poszukiwań, a po cichu liczę na konkretne propozycje z portalów typu olx, allegro. Stawiam wirtualne piwo
Z góry dziękuję :)
Pozdrawiam

Plan pokoju.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...