Skocz do zawartości

Pragmatycy a forum Audio


Kraft

Recommended Posts

Dnia 18 lutego 2018 o 13:26, audiowit napisał:

Fafniaku, wiem, że mnie nie czytasz(to Twoj problem) ale chciałem zauważyć, że mój ton nie dotyczył forumowiczów (co sugerowałoby wszystkich) tylko Ciebie i Krafta. Skończy się trollowanie, a zacznie normalna rozmowa pojawi się mój normalny stan.

Widzę, że Kraft chyba się uspokoił wiec liczę, że zaraz wszystko wróci do normy. Pragnę też powiedzieć, że nie jestem dumny ze swojego zachowania i jeśli dacie mi szansę czyli Fafniaku spuścisz już z tonu to zacznę Cię traktować poważnie. Na razie nadal się szamoczesz.

Audiowit,

Twoja wypowiedź "mój ton nie dotyczył forumowiczów (co sugerowałoby wszystkich) tylko Ciebie i Krafta. Skończy się trollowanie, a zacznie normalna rozmowa pojawi się mój normalny stan" jest oczywistością dla tych, którzy dłużej są na Forum i pamiętają "normalne czasy" - gdy było spokojnie, a próby podchodów i rozpoczynania "wojenek" kończyły się szybko upomnieniem dla tych, którzy je zaczynali.
Ale skoro nie wszyscy to wiedzą lub nie chcą wiedzieć, to faktycznie takie sformułowanie może pomóc niektórym zastanowić się co jest przyczyną Twoich  ostrzejszych wypowiedzi, które pojawiały się jedynie w kilku wątkach i jako dopiero jako odpowiedź na dziwne wypowiedzi.
Więc jak napisałeś: skończą się napastliwe wypowiedzi innych, to i Ty będziesz spokojniej się wypowiadał w odpowiedzi na ich wpisy :-)

Koledzy.
Co do ironicznego i celowego, w dodatku regularnie powtarzającego się ignorowania prawidłowego sposobu wypowiadania się i pisania z małej litery loginu innych użytkowników Forum napisał już WPszoniak i nie będę tego przypominał. Jeżeli człowiek (również jako użytkownik tego Forum) chce być szanowany, to powinien również szanować innych.
Proszę już zaprzestać złośliwości i ironicznych sformułowań typu "Jaśnie pan", skoro wiadomo że osoba która to napisała zachowuje się jakby miała innych w części ciała w której plecy kończą swą szlachetną nazwę.

O przytykach i insynuacjach niektórych użytkowników oraz o ignorowaniu sugestii osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie Forum nie wspomnę!

Poza tym - po raz kolejny: gdy komuś nie odpowiada to Forum i nie chce się stosować do panujących tutaj dobrych zwyczajów, to są przecież inne miejsca które być może lepiej pasują do konfliktowego charakteru wypowiedzi niektórych osób.
A jeżeli chcecie krytykować inne fora i wyśmiewać się ich użytkowników - to wystarczy się tam zarejestrować i tam pisać, może coś zmienicie (albo Was zmienią).

Pozdrawiam 

PS. Zamykam wątek, bo to się robi zabawa w piaskownicy a nie rozmowy na tematy audio i muzyki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chcialem cos napisac w temacie ale widze ze to chyba bez sensu znizac sie do takie poziomu.....jak dzieci, ja mam racje, nie ja mam racje  - nie macie lepszych rzeczy do roboty?

 

Ten caly internet to zatruwa zycie wszystkim. kiedys byl magazyn drukowany i bylo git, jechalo sie na gielde a nie alledrogo.

 

Ignoracja - to jest najlepsze rozwiazanie dla obu stron.....

 

a do tego troche dystansu.....

Edytowano przez eryk2kartman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic

Cześć,

a ja zamknę ten temat, żeby emocje opadły i ponieważ znowu wygenerował przepychanki. I proszę, aby nie powstał trzeci, który ma udowodnić kolejną tezę. Gdyby wszyscy byli tacy sami i mieli to samo zdanie, życie byłoby nudne. Ale nie jest, jednak lepiej, aby w tym wszystkim panowały zasady kultury i szacunku. Bardzo proszę, aby na forum one wróciły i zadomowiły. 

Pozdrawiam,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.



×
×
  • Utwórz nowe...