Skocz do zawartości

andrzeju

Recommended Posts

Zbuduj system na bazie wspomnianego amplitunera Yamaha R-N602 oraz zestawie kolumn Focal Chorus 706 lub trochę drożej, ale na pewno najlepiej Dynaudio Emit M20. To ko figurację, które zapewnią Ci szybki, mocny i dynamiczny dźwięk. Amplituner to bardzo nowoczesne urządzenie, dają d dostęp do pełnej sieciowej funkcjonalności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Elizjum7919. napisał:

Do elektronicznej magnat quantum 723,753.A jaki dźwięk lubisz?

Nie bardzo rozumiem pytania.

19 godzin temu, Greatweasel napisał:

Potwierdzam, ja mam quantum 727 i w elektronice świetnie się sprawdzają. U mnie to gra z yamaha rn 803d, warto dołożyć i właśnie ten model wziąć. 

Wziac 803 d czy kolumny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz tańszy wzmak/ampli i lepsze kolumny ,gdyż to one w głównej mierze odpowiadają za brzmienie ;)  rn 602 lub tx 8250 + w/w focal chorusy 706 powinny dać radę , ale najlepiej udaj się posłuchać te 2 ampli z ~3 kpl. podstawek tutaj wymienianych.

Sklepy robią rabaty tak więc spokojnie licz na 15-20% od max ceny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W twoim budżecie i repertuarze są dwie opcje:

Yamaha RN 803 + elac b6. Granie gęste mocne , z dużym soczystym basem. 

Yamaha rn602 + magnat quantum 753. Demon przekazu. Czystość stereofonia. Klarowność i dokładność.

Także słucham elektroniki i oba zestawy mogły by dla mnie być ok. Pierwszy jest spokojniejszy, mocniejszy na basie. Drugi dokładniejszy z twardszym kontrolowanym basem.

Oba systemy możesz u mnie wypożyczyć.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...