Skocz do zawartości

Wireless zestaw


Joystick

Recommended Posts

6 godzin temu, voytaz napisał:

Nie ma to sensu. 

Jezeli już chcesz głośnik bluetooth jakim jest ów Zeppelin to po co Ci powernode do tego?? Zeppelin obsługuje spotify connect, airplay i bt aptx. 

Dzięki Voytaz,

A mozesz cos zarekomendowac proszę.

Szukam jakiegos zestawu bezprzewodowegow przedziale cenowym 5-6k.

Np: głosniki bezprzewpdowe Yamaha Musiccast nx-n500 I do tego  Yamaha MusicCast RX-A860

Z góry dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila. Ale czego ty szukasz. Bo sam nie wiesz. Pomału. Widać że jesteś podekscytowany a taka ofiarę najlepiej upolować. Ochłoń.

Chcesz stereo? Co chcesz bezprzewodowe. Po co ci amplituner? Ma to być jeden głośnik? Dwa głośniki bezprzewodowe? Czy amplituner i do niego już kolumny po kablach. 

Na spokojnie sobie to przemyśl i daj znać. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, S4Home napisał:

Chwila chwila. Ale czego ty szukasz. Bo sam nie wiesz. Pomału. Widać że jesteś podekscytowany a taka ofiarę najlepiej upolować. Ochłoń.

Chcesz stereo? Co chcesz bezprzewodowe. Po co ci amplituner? Ma to być jeden głośnik? Dwa głośniki bezprzewodowe? Czy amplituner i do niego już kolumny po kablach. 

Na spokojnie sobie to przemyśl i daj znać. 

Piotrek

Dzięki, nie jestem podekscytowany tylko szukam jakiegoś rozwiazania I wbrew temu co Ci sie moze wydawac nie podejme pochopnych wnioskow Piotrze.

Chcialby, zeby to bylo bezprzewodowe, do sluchania muzyki uzywam serwisow streamingowych w pomieszczeniu ok 25m2. Moga to byc 2 glosnik bezprzewodowe. Postanowilem przed zakupem zapytac na forum tych, ktorzy moga doradzi, cos zasugerowac. 

Dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy utwor, puszczony przez obsluge sklepu to było AC/DC, nie jestem fanem tego rodzaju muzyki I brzmialo to jakos tak ostro I nie chodz mi tu o rodzaj muzyki. Nie przypadlo mi to brzmienie do gustu. Kolejne wybory byly juz moje; Miles Davis- Tutu I wedlug mnie brzmialo bardzo dobrze to znaczy podobalo mi się o ile to moze byc wyznacznik.  W kolejnym utowrze, 'Territory' zespolu The Blaze bas brzmial fatalnie ale nie umiem powiedziec czy to wina B&W

Nie wiem czy o to Ci chodzilo, inaczej nie potrafie tego opisac z braku doswiadczenia/wiedzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...