Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo lampowy ale jaki?


Darek73

Recommended Posts

Spójrz proszę na dwa bardzo dobre wzmacniacze lampowe. Opcją tańszą jest wzmacniacz Yaqin MS-30L. To bardzo dobrze skonstruowany wzmacniacz, praktycznie w 100% bezawaryjny, dodatkowo posiadający wszystkie systemy zabezpieczające i chroniące lampy. Co natomiast najważniejsze, to świetne, lampowe granie. To szybki i mocny dźwięk ale przede wszystkim bardzo plastyczny i gęsty, lekko ocieplony ze świetnym środkiem pasma. To także urządzenie wydajne, które bez problemu bardzo dobrze wysteruje Twoje kolumny. Drugą opcją jest polska konstrukcja Fezz Audio Silver Luna . To także bardzo przemyślana i bezproblemowa konstrukcja, brzmienie bardziej potężne, dynamiczne, to trochę taka lampa z mocą, szybkością i energią dobrego tranzystora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma znaczenia ale najlepiej chyba szukać na naszym rynku czyli A lub O. 

Masz duże pomieszczenie. Nie znam tych bw. Trochę o nich poczytałem i wyglada na to, ze to raczej jasne, analityczne kolumny. Nie mogę znaleźć ich efektywności.

A lubisz cieplejsze brzmienie czy bardziej chłodne. Z jakim wzmacniaczem grałes do tej pory?

Rzuciłem okiem na A i na dzien dobry masz Brigta od Haiku Audio lub Wiliamsona od Feliksa. Ważne zeby byla mozliwość serwisu wzmacniacza, a w obydwu przypadkach jest :). Widzę też Amplifona 30, też ciekawa propozycja. Jest tego trochę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...