Skocz do zawartości

Kino Domowe 3500-4000 zl


Mateusz Szymczak

Recommended Posts

Witam jestem laikiem w tych sprawach dlatego zwracam sie do ekspertow. Kompletuje kino domowe projektor zakupiony ekran projekcyjny tez teraz pora na sprzet grajacy oczywiscie powiedzmy w 30 % bede chcial tez sluchac na tym sprzecie muzyki. A wiec chcialbym zakupic zestaw grajacy ( glosniki + subwoofer 5.1 + amplituner jezeli zmiescilbym sie w cenie to odtwarzacz blu ray ) ok 3500 - 4000 tys zl max. 

Wymiary pokoju to 3.6 m x 3.6 m. 

Dziekuje za propozycje i poswiecony czas

Pozdrawiam

Edytowano przez Mateusz Szymczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

budżet zdecydowanie za mały, żeby spodziewać się cudów. Za 4k możesz nastawiać się na zakup ampli + set kolumn, ale raczej o sub'ie, a już tym bardziej odtwarzaczu BR zapomnij. 

Masz już jakieś swoje typy? Zapoznawałeś się w ogóle z tematami, których w ostatnim czasie, w tym przedziale cenowym nie brakowało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem troche przejrzalem forum sprawdzilem ceny i widze ze musze siegnac troche glebiej do kieszeni ;)

A wiec co powiecie na ten zestaw ?

Amplituner Onkyo TX-nr676 + Jamo s 807 hcs + sub Jamo s 810  

Chcialbym sie dowiedziec czy np mozna suba zastapic czyms tanszym oraz jakies alternatywy dla amplitunera 

Dzieki i pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety scian nie moge zmienic ;) a co sadzisz o wyzej wymienionym zestawie czy za ta kwote czyli ok 5500 zl mozna zlozyc cos lepszego ? Wiadomo ze czym wiekszy budzet tym wieksza jakosc mi chodzi o zachowanie balansu pomiedzy cena a jakosci jako laik zalozylem 3500-4000 zl teraz wiem ze to za malo wiec zwiekszylem budzet do 5500 zl. 

Dzieki za odp i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany zestaw Onkyo TX-NR676 z Jamo S 807 HCS z subwooferm S 810 SUB to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązania, tak naprawdę to można jeszcze pomyśleć ze względu na nieduży pokój o zestawie opartym na bazie Jamo S 803 HCS.

Natomiast jako alternatywa spójrz proszę na zestaw kolumn Monitor Audio MR2 na przód, MR1 na tył, głośnik centralny i subwoofer. Taki set w połączeniu z Onkyo TX-NR676 to także moim zdaniem bardzo ciekawa opcja. A jeśli bardzo zależy Ci na kolumnach podłogowych na przód, można jeszcze pomyśleć o zestawie Pylon Audio Pearl 25 Set 5.0 z subwooferem Klipsch R-10SW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ogolnie dzisiaj zaoferowano mi amplituner onkyo TX-NR747 za cene 1850 zl uzywany w stanie idealnym. Oplaca sie ?

Piotrek a dlaczego nie zdecydowalbys sie na zakup tego subwoofera ? W zestawie z glosnikami jamo i amplitunerem onkyo ??

Edytowano przez Mateusz Szymczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mateusz Szymczak napisał:

 Ogolnie dzisiaj zaoferowano mi amplituner onkyo TX-NR747 za cene 1850 zl uzywany w stanie idealnym. Oplaca sie ?

Piotrek a dlaczego nie zdecydowalbys sie na zakup tego subwoofera ? W zestawie z glosnikami jamo i amplitunerem onkyo ??

Nie warto! Bo dźwiękowo to jest seria 6. A jednak starszy. Nie ma pre outa. Więc w czym jest lepszy?

Bo to słaby sub. Płaskie suby nie grają dobrze. Nie mają głębi bo i skąd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc bede wybieral pomiedzy tymi 2 zestawami po przeslychaniu mysle ze na moje warunki finansowe te zestawy beda ok.

Onkyo 676 + jamo s807 5.0 + magnat 302a

Onkyo 676 + taga 606 v3 5.0 + magnat 302a

Jesli ktos ma jeszcze jakies propozycje odnosnie glosnikow w podobnej cenie prosze o sugestie 

Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego ampli z zestawem 5.0 Taga, jestem mega zadowolony i tez jestem laikiem w sprawach naglosnienia. Narazie bez suba ale mam w planach zakup Magnata 302a za niedlugo.

Nie mam doswiadczenia z innymi zestawami poza jakims leciwym zestawem od LG i teraz bardzo sie ciesze z tego wyboru, dzieki kolegom z forum.

Takze moge szczerze polecic.

Pomysl nad subem bo zdecydowanie brakuje basu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz Blu-ray spokojnie Cię urządzi jakiś Sony lub Panasonic z marketu. Nic więcej nie potrzebujesz, czyli do 300zł się okupisz. W tak małym pomieszczeniu super Ci zagra set na Melodice BL30. Warto do niego dołożyć parę stówek

https://sklep.rms.pl/melodika-bl310-bl30-blc20-bl10-zestaw-kolumn-do-kina-domowego-5-0

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...