Skocz do zawartości

Onkyo 676 problem z źródłem hdmi


Andrzeej

Recommended Posts

Od tyg posiada  amplituner onkyo 676 połączony z tv samsung ks7000 przez kabel  hdmi  wejściami ARC. Sytuacja wygląda tak oglądam np YouTube  lub co kolwek  innego ( amplituner jest wyłączony) następnie włączam amplituner wybieram źródło  w tv (arc mam pod hdmi4) i po prostu po przejściu  na hdmi 4 nic się nie pojawia  co bym nie wcisnąl w onkyo (net, setup)  porostu nic się nie pojawia  na ekranie  tv dopiero wyciągnięcie kabla i ponowne włożenie powoduje że obraz się wyświetla.  Próbowałem z innym kablem dalej to samo. 

Edytowano przez Andrzeej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Andrzeej napisał:

Od tyg posiada  amplituner onkyo 676 połączony z tv samsung ks7000 przez kabel  hdmi  wejściami ARC. Sytuacja wygląda tak oglądam np YouTube  lub co kolwek  innego ( amplituner jest wyłączony) następnie włączam amplituner wybieram źródło  w tv (arc mam pod hdmi4) i po prostu po przejściu  na hdmi 4 nic się nie pojawia  co bym nie wcisnąl w onkyo (net, setup)  porostu nic się nie pojawia  na ekranie  tv dopiero wyciągnięcie kabla i ponowne włożenie powoduje że obraz się wyświetla.  Próbowałem z innym kablem dalej to samo. 

HDMI ARC nie zawsze działa w TV. Wepnij do innego  wejścia HDMI w TV. W amp. KD zostaw tak jak masz czyli ARC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cec mam wyłączone bo niektorym użytkownikom  to przeszkadza że po włączeniu  tv włącza się amplituner( nie zawsze potrzebuje kd) 

15 godzin temu, Brater napisał:

Ja mam tak samo. Pomaga wyłączenie na chwilę zarówno amplituner oraz telewizor.

Faktycznie to działa. 

Prawdopodobnie namieszane mam coś w ustawieniach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...