Skocz do zawartości

Wybór Yamaha vs Pioneer 5.1 amplituner


r r

Recommended Posts

media ex....

ps skończyło się na tym że zamówiłem hdmi Reinston Ultra EK013. ponoć yamaha 483 posiada Pass Through i wepne w ampli ps3, ps4 i dekoder polsatu. a sam ampli przez hdmi do tv. Ponoć bez włączania ampli puści sygnał na TV tak dowiedziałem się od przedstawiciela Yamaha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Kino Yamaha MusicCast RX-V483, Pure Acoustic NOVA 6 już podłączone, ale powiem Wam koledzy że rozczarowałem się ogólnie. Myślałem że bedzie ten zestaw lepiej grał. Ogólnie to basu brak i wydaje mi się że jakoś nawet na pełnej skali to brakuje mu "czadu" Zamówiłem już MAGNAT Monitor Supreme Sub 302A i mam nadzieję że bedzie lepiej. Panowie jak podłączyć ten subwofer? Dobrze myslę kabel cinch 1xRCA/1xRCA ? Amplituner pre out a subwofer line in? W zestawie jest kabel Oehlbach Easy-Connect ale po co z dwoma cinchami z jednej strony?

kabel.png

magnat monitor.jpg

yamaha 483.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tasek napisał:

... Panowie jak podłączyć ten subwofer? Dobrze myslę kabel cinch 1xRCA/1xRCA ? Amplituner pre out a subwofer line in? W zestawie jest kabel Oehlbach Easy-Connect ale po co z dwoma cinchami z jednej strony?

 

 

 

Jest to typowy kabel do subwooferów, tak zwany "Y". Niektóre subwoofery posiadają podwójne wejścia 'line in" i stąd takie kable do ich podłączania. W twoim wypadku wystarczy kabel 1RCa/1RCA. Czyli kabel podłączasz w amplitunerze do wyjścia "pre out subwoofer" a w subwooferze do "line in" i wszystko ma grać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...