Skocz do zawartości

Sennheiser CX 6.00 BT - słaby bas


Recommended Posts

Witajcie,

Dziś zakupiłem te słuchawki w jednym z elektro marketów i jestem po prostu delikatnie mówiąc rozczarowany jakością dźwięku. Wyższym tonom niewiele można zarzucić za to basy są takiej jakości jak moich starych słuchawkach za 30 zł. Czy jest możliwe aby w dużej sieci trafiły się podróbki? Ogólnie cena na Ceneo i na stronie producenta waha się w granicach 430 zł a ja dałem 339.

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól im pograć jeszcze przynajmniej kilkadziesiąt godzin . Zwykle przetworniki słuchawek potrzebują trochę czasu na to. Sam kiedyś byłem lekko rozczarowany innym modelem dokanałówek tego producenta. Po dość długim czasie bas uległ dużej poprawie i  osiągnął poziom jaki oczekiwałem. Spory wpływ ma również złapanie dobrej szczelności. To bywa zależne od kształtu kanału słuchowego. Może w tym pomóc niewielka ilość kremu do nawilżenia ucha, np. popularny krem Nivea.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało Ci poczekać, może bass w końcu zacznie grać prawidłowo. Podróba jest raczej niemożliwa, prędzej sprawdziłbym czy produkt nie jest wadliwy. Warto również zanieść je do serwisu na przegląd. Chociaż jak zakupiłeś je dopiero wczoraj można je jeszcze oddać i rozejrzeć się za czymś innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...