Skocz do zawartości

Dylemat w wyborze wzmacniacza


Błazej Obiała

Recommended Posts

Cześć,
przychodzę tutaj na forum z problemem, a raczej brakiem jednoznacznej decyzji, z jaką noszę się już od jakiegoś czasu.
chciałbym się zapytać o jedną kwestię:
czy do kolumn podłogowych Magnat Shadow 207 będzie dobrze koooperował któryś ze wzmacniaczy: Marantz MP-40, Harman Kardon PM635, Onkyo Integra A-8015, Denon PMA-300V, Technics SU-610, Yamaha AX-400? Proszę o odpowiedź, gdyż obecnie zastanawiam się nad doborem wzmacniacza. W tym momencie posiadam aplituner Yamaha RX-V592RDS, ale wiem że to amplituner, więc nie osiągnę tych efektów co samym wzmacniaczem.
Co myślicie o takim zestawie? który da stosunkowo najlepszy efekt przy słuchaniu muzyki głównie rockowej.
Wielkość pomieszczenia to 24m2.
Co prawda nie mam magnatów jeszcze więc może coś innego godnego uwagi ktoś z Was będzie mogl polecic. Mój budżet na wzmacniacz i kolumny to jakieś 1600z-1700zł.Nie ukrywam, że słuchałem na żywo jak grają Magnaty i urzekł mnie tez odsłuch, ale jeśli znacie / polecacie jakieś inne + wzmacniacz, zamieniam się w oczy (w tym wypadku). 

 

Dzięki z góry za wszelkie komentarze / sugestie / polecenia. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...