Skocz do zawartości

Słuchawki w podróży


Recommended Posts

Cześć,

szukam słuchawek w przedziale cenowym do 300-400zł. Do tej pory miałem Synchros e10, ale padł kabel. Chciałbym przerzucić się na coś nieco lepszego.

Chciałbym, żeby izolowały od hałasu silnika, muszą też być wygodne, bo dużo i długo podróżuję. Myślałem o słuchawkach nausznych, ale jestem otwarty na inne pomysły. Ważne aby były z dobrej jakości brzmieniem jak na swoją cenę.

Słucham rapu, a źródłem najczęściej będzie huawei mate 10 lite, rzadziej laptop.

Ostatnio miałem okazję przetestować Beatsy solo 2 i brzmienie bardzo mi odpowiadało, więc może coś zbliżonego, w tym kierunku. Nie zależy mi na mikrofonie. 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 12.03.2018 o 07:15, Q21 napisał:

Jeśli możesz trochę zwiększyć budżet, spójrz na Focal Listen. To bardzo wygodne słuchawki o konstrukcji zamkniętej. Z upustem forumowym niewiele przekroczysz założony budżet.

Mam Focal-e Spirit One S i Sphear S (obecnie wcześniej miałem bez S) i nie wiem do końca czy te słuchawki można porównac z Beatsami , nie jestem audiofilem ale szukałem słuchawek gdzie bas nie jest dominujący , wręcz im mniej tym lepiej i właśnie takie są wg mnie Focale - genialne słuchawki ale nie dla każdego - ja swoje kupowałem w Denonie w Katowicach i z całej oferty właśnie Focal mnie zauroczył , polecam posłuchać bo każdy ma inne ucho i preferencje - np. dla mnie Sony to przerost formy nad treścią , ale są tacy którzy je kochają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...