Skocz do zawartości

Jaki amplituner?


leniu40

Recommended Posts

Dzień dobry, pozdrawiam wszystkich i jako laik proszę o poradę, uwagi. Jestem szczęśliwym posiadaczem kolumn JBL serii 5, a więc przód 580 tył 530 centr 520 i sub 550 i jak na razie napedzam to Pioneerem  vsa ax3i ale myślę o zmianie na ax10is tej firmy, i teraz pytanie, czy ma to sens oglądam masę koncertów a i muzyka raczej o pełnym brzmieniu gary trzy gitary i wokal z okresu dojrzewania ale też Vangelis, Pink Floyd, rush, journey, megadeth, no różne. Czy zmienić drodzy forumowicze na ax10is czy coś innego? Odnoszę wrażenie, że mój amplituner nie daje im rady, że te kolumny o wyglądzie szturmowców marnują się, DVD też pionek DV 717 i czasami komp z kartą aim sc808. Pokój kwadrat 20m2 bez udziwnień. Może Yamaha z9? Kochani powiem wprost zbierałem te kolumny 4 lata i nie wiem czym je napędzić. Za odpowiedzi, wasz czas i opinie serdecznie dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leniu40 napisał:

Dzień dobry, pozdrawiam wszystkich i jako laik proszę o poradę, uwagi. Jestem szczęśliwym posiadaczem kolumn JBL serii 5, a więc przód 580 tył 530 centr 520 i sub 550 i jak na razie napedzam to Pioneerem  vsa ax3i ale myślę o zmianie na ax10is tej firmy, i teraz pytanie, czy ma to sens ...

A nie myślałeś by pierw sprawdzić czy podłączenie końcówki mocy nie będzie lepszym wyjściem niż zakup mocniejszego amplitunera kina domowego?

Zaś co do zakupu mocniejszego amplitunera - to jeśli będziesz miał możliwość sprawdzić u siebie jak zagra to wtedy można podjąć decyzje. Bo kupować w ciemno nie bardzo jest sens (no chyba że trafisz na wzmacniacz AX10 za cenę taką, w jakiej możesz sprzedać swoją "trójkę" no i nie będziesz potrzebował tunera).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...