Skocz do zawartości

Co ciekawego w Polsce?


Recommended Posts

AA popieram zacna płyta Krzysztofa. Choć głos miał zawsze ciekawy i nawet jego "idolowe" metalowe wykonywania miały coś w sobie to dopiero niedawno odnalazł swoją drogę i oby się jej trzymał. Ja ostatnio słucham Beaty jakoś jej płyty są tak fajnie nagrane, że sama przyjemność jej słuchać choć wiadomo, że wiele utworów to bardziej rozrywka niż poważne granie:). Warto jeszcze posłuchać Snowman- Gwiazdozbiór jakoś w ucho mi wpadła ta płyta:) przyjemne żywe granie z kilkoma interesującymi tekstami.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie uwiodła utworem: "u stóp szklanych gór" oraz dobra realizacja płyt. A lekko nieśmiało o niej pisze bo zdania odnośnie jej muzyki i wokalu są różne. Ja uważam, że zrobiła kawał dobrej roboty. Trochę mnie podbudowałeś RoRo

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja bym chcial zwrocic uwage forumowiczow na polskiego producenta muzycznego Noon.

Zaczynal od hip hop ale teraz poszedl bardziej w elektronike, naprawde fajne bity.

Polecam plyty:

Bleak Output,

Muzyka klasyczna instrumentalna,

Gry Studyjne,

HV/Noon - Versions, 

Pewne Sekwencje,

 

Wydal tez plyte ktora w calosci byla nagrywana analogowo, troche dziwna ale po chwili sluchania mozna wyczuc co chial przekazac, wydana zostala pod jego imieniem i nazwiskiem

Mikolaj Bugajak - Strange Sounds And Inconceivable Deeds

 

Szczerze polecam!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...