Skocz do zawartości

Słuchawki za 700-900 zł- co wybrać


Recommended Posts

Witam, mam zamiar wyposażyć się w słuchawki za około 700-900 zł, będę ich używał w różnym celu. Głównie do słuchania muzyki, rzadziej do gry na instrumencie (Roland). Chciałbym żeby pasowały zarówno do komputera jak i telefonu. Przede wszystkim zależy mi na jakości dźwięku i wygodzie. Często podróżuję więc stosunkowo będę używał ich zarówno w domu jak i poza domem. Zdecydowanie słuchawki nauszne i z racji używania w podróży- raczej zamknięte. Inne preferencje: Przewodowe, nie wykluczam składanych, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyboru słuchawek to kwestia bardzo indywidualna i warto posłuchać, najlepiej u kogoś kto takie ma od jakiegoś czasu. Część słuchawek po jakimś czasie użytkowania gra inaczej niż po wyjęciu nowych z pudełka. Gdybym ja miał wybrać cos dla siebie do tego celu to pewnie były by to AKG K550 Mk  III . To nowy model i sprzedawany jest zwykle sporo drożej niż poprzednie Mk II, bo zwykle za 999 zł . niedawno były w jednym z dużych polskich sklepów za niespełna 800 zł. Obecnie Na allegro są za niespełna 900 zł i w morele.net są za prawie 750 zł. Strona tego sklepu ma sporo nieścisłości, bo używana była również dla poprzednich wersji tych słuchawek. Najwyraźniej zmieniono tylko na niej nazwę. Pierwsza wersja miała mniej basu i to dla wielu osób było wadą. W Mk II basu przybyło, a o Mk III wiadomo że mają odłączany kabel i producent twierdzi że poprawiono dźwięk, a z tym już w pierwszej wersji było bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...