Skocz do zawartości

Jakie standy do Heco celan gt 302


frodo

Recommended Posts

Zerknij na seryjny wytwór, gdzie masz pewność, że dostaniesz stojak prosty, bez widocznych spawów, który bez problemu wypozycjonujesz. I nie pytaj skąd wiem, że są z tym problemy, gdy zamawia się indywidualnie u wyrobnika, który sam siebie tytułuje rzemieślnikiem

https://sklep.rms.pl/norstone-stylum-2-stojaki-glosnikowe-wys-58-5-cm-2-szt

https://sklep.rms.pl/stojaki-glosnikowe-b-tech-bt606-o-wys-60cm-2-szt 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no faktycznie, jeśli chodzi o wyroby Tombase to w sieci krąży całkiem dużo negatywnych opinii o nim. Jednak tutaj też sprawa może wyglądać trochę inaczej. Nie wiem czy Piotr poinformował wykonawce kim jest, jeżeli tak to Tombase może tu się bardzo przyłożyć do końcowego efektu wiedząc , że wykonuje pracę dla "branży".

@frodo jeśli chodzi o firmowe podstawy to polecam firmę VAP. Mają różne modele i są naprawdę porządnie wykonane. Ceny również przystępne. Z dobrych firm , fajne standy robi jeszsze ROGOZ oraz OSTOJA. Czasem używki są w super cenach, a podstawy często są jak nowe. To są firmy sprawdzone i naprawde niezłe są ich produkty.

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te firmy co Ci podałem to są porządne marki. Ich standy naprawdę w rzeczywistości się bardzo ładnie prezentują. Nie ma u nich efektu garażowej produkcji. Ja osobiście wszelkie te "garażowe" produkty bym odpuścił. Niech cię przystępna cena nie zwiedzie bo efekt nieraz może być opłakany - źle wykonane spawy, nierówne standy , krzywe blaty itp, itd. Tutaj szczególnie polecam firmę VAP przez fakt , że mają dużo modeli do wyboru. Poza tym pamiętaj , że obojętnie jaką firmę z tych co podałem  byś nie wybrał, a byś chciał kupić np nowe to jak do nich napiszesz to Ci zrobią wszystko pod wymiar. Są bardzo elastyczni. 

Pamiętaj tylko o dobrze dobranej wysokości podstaw. Teoria mówi, że głośnik wysokotonowy musi być na wysokości uszu słuchacza. Ale tutaj osobiście sugeruje rozsądek i samemu sprawdzenie mniej więcej przed zakupem standów na jakiej wysokości grają u ciebie najlepiej. Z reguły jest tak , że czym wyżej to jest lepsza przestrzeń, scena, czym niżej to większa masa dźwięku - trzeba dobrać samemu co najlepiej odpowiada.

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...