Skocz do zawartości

Jaki polecacie Soundbar do 1500 - 2000 zł ?


Mateo89

Recommended Posts

Witam poszukuje Soundbar który narobi dość dużo hałasu w uproszczeniu mówiąc . Pokój to 20m2. Co do preferencji sprzętu to szukam takiego który ma subwoofer przynajmniej 200watt RMS czyli mocy nominalnej a całość sprzętu będzie miała przynajmniej 400watt RMS i do tego USB i wyjście optyczne i Wi-Fi . Liczę na wasza pomoc bo żaden producent którego sprzęt oglądam w sieci nie podaję mocy nominalnej zestawu tylko muzyczną która jest tak na prawdę nic nie warta. Poszukuję zestawu tak zwanej listwy i subwoofera większej bardziej rozbudowanej konfiguracji nie chce,ani nie wchodzi w grę typowe stereo kolumny i wzmacniacz bo już posiadam w drugim domu . Podajcie propozycje .

Edytowano przez Mateo89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje Soundbar który narobi dość dużo hałasu w uproszczeniu mówiąc . Pokój to 20m2. Co do preferencji sprzętu to szukam takiego który ma subwoofer przynajmniej 200watt RMS czyli mocy nominalnej a całość sprzętu będzie miała przynajmniej 400watt RMS i do tego USB i wyjście optyczne i Wi-Fi . Liczę na wasza pomoc bo żaden producent którego sprzęt oglądam w sieci nie podaję mocy nominalnej zestawu tylko muzyczną która jest tak na prawdę nic nie warta. Poszukuję zestawu tak zwanej listwy i subwoofera większej bardziej rozbudowanej konfiguracji nie chce,ani nie wchodzi w grę typowe stereo kolumny i wzmacniacz bo już posiadam w drugim domu . Podajcie propozycje .
Siema, siema…
Polecam sprzęt od JBL.
JBL Bar Studio, to tani (bo kosztujący niecały 1tyś zł), ale dobry soundbar.
Albo cuś lepszego, Cinema SB250 to jusz lepszy sprzęt bo jusz mający 200watt soundbar, i to jusz z subwooferem, za troszkę więcej nisz 1tyś zł…
Są też soundbary od harman/kardon, ale to jest to sama co AKG i JBL…
Te soundbary od harman/kardon mają nienajlepsze opinie…
Jeśli chcesz je troszkę lepiej poznać je to polecam wejść na strone JBL, tam są dokładnie opisane…
Mam nadzieje że pomogłem… ;)7c5205f304aee29b8744ee96557821e0.jpg26321170fa05dc672b5ee8dc1095ceaf.jpgcf3a338a255b822b9e2ddd7b2c8a4725.jpg62df410945cdd4d1d2f9d32a3f3d9f25.jpg0989351b6352ff035478bca2a1a28be2.jpg75cc862eba4535581185e36bb6d91e2e.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makswejman76 też myślałem o JBL ale jak zacząłem czytać to zgłupiałem bo każda inna firma sprzedająca soundbary podaje podobne parametry i różnią się dość znacznie ceną a funkcjonalność prawie ta sama .

A co powiesz o tych modelach bo najbardziej przykuły moją uwagę JBL Cinema SB 350 , JBL Cinema SB 450 ? miałeś styczność ? przedział cenowy mi odpowiada ale czy one różnią się tylko mocą czy czymś jeszcze ? bo ceną na pewno dość mocno.

 

 

Edytowano przez Mateo89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=42347]makswejman76[/mention] też myślałem o JBL ale jak zacząłem czytać to zgłupiałem bo każda inna firma sprzedająca soundbary podaje podobne parametry i różnią się dość znacznie ceną a funkcjonalność prawie ta sama .
A co powiesz o tych modelach bo najbardziej przykuły moją uwagę JBL Cinema SB 350 , JBL Cinema SB 450 ? miałeś styczność ? przedział cenowy mi odpowiada ale czy one różnią się tylko mocą czy czymś jeszcze ? bo ceną na pewno dość mocno.
 
 
Tak rużnią się mocą, ta moc większości soundbarów jest niepodawana, albo ukrywana pod koniec opisu…
Ten Cinema SB 450 ma 440watt.
Tutaj masz link do strony JBL z opisem tego soundbara…
Ma dużo dobrych opini…

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak gra ten twój głośny? Basu nie brakuje? Ogólnie mocny sprzęt? 
Tak, fajnie bumba, basiki fane i nie odstrasza jak inne soundbary…
Polecam. :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na jeden z najnowszych soundbarów JBL czyli Bar 2.1 lub lepszy brzmieniowo Bar 3.1. To dwa mocne, bardzo dynamicznie grające zestawy, które powinny Cię w pełni usatysfakcjonować. Model wyższy ma dedykowany kanał centralny, co wyraźnie przedkłada się na kepszą jakość dialogów.
One również są dobre. :D

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2018 o 22:53, Mateo89 napisał:

Witam poszukuje Soundbar który narobi dość dużo hałasu w uproszczeniu mówiąc . Pokój to 20m2. Co do preferencji sprzętu to szukam takiego który ma subwoofer przynajmniej 200watt RMS czyli mocy nominalnej a całość sprzętu będzie miała przynajmniej 400watt RMS i do tego USB i wyjście optyczne i Wi-Fi .

@Mateo89 ty tak na poważnie czy se jaja robisz? ;)

2000 zł i soundbar z nominalną mocą przynajmniej 400 W ... ,  czas zejść na ziemię :D

 

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem że nie nie będzie tyle mocy liczyłem się z tym wiec ile mogę uzyskać z tego?  Bardziej chodziło mi o to by dość mocno to grało a napisana moc przeze mnie została wzięta z internetu bo niektóre mają podaną taka moc chodź nie wiem czy jest nominalna 

Edytowano przez Mateo89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie soundbary mają po 400 - 500W , ale mocy (jak to ładnie piszą) - "maksymalnej", bądź też "muzycznej". Podziel ją teraz średnio na 10 to wyjdzie moc nominalna :D ... w tak dużym uproszczeniu oczywiście.

Patrz m.in. na jak największy pobór prądu, jeżeli ma to mieć jakąś wydajność. Przecież jak coś co pobiera z gniazdka max 60 - 150W to jakim cudem może oddać 500 W RMS ;) Jakaś magia ...

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...