Skocz do zawartości

słuchawki bezprzewodowe


Recommended Posts

Najwygodniejsze w tym wypadku byłyby słuchawki otwarte, które zapewnią najlepszą wentylację uszu, a przy tym z podwójnym pałąkiem, dzięki czemu rozkład nacisku będzie znacznie lepszy.  Warto też zastanowić się nad samymi padami: wokółuszne (zazwyczaj stosowane właśnie przy konstrukcjach otwartych) opierają się o czaszkę, podczas gdy nauszne o małżowinę, co po długim czasie użytkowania może powodować dyskomfort związany z jej odkształceniem.

Jedynym problem jest warunek słuchawek bezprzewodowych, nie spotkałam się nigdy ze słuchawkami Bluetooth o konstrukcji otwartej. Znaczna większość tego typu produktów to słuchawki nauszne, które opierają się własnie o małżowinę. Pozostaje jedynie przymierzenie wielu modeli i sprawdzenie które będą najwygodniejsze (warto już przed założeniem zwrócić uwagę na to, jak bardzo "rozwarty" jest pałąk). 

Kompromis w tej sprawie, jaki przychodzi mi do głowy to MEE Audio Matrix2 z Bluetooth. Słuchawki te posiadają miękki pałąk, który nie uciska głowy i miękkie, przyjemne poduszki, większe niż typowe stosowane najczęściej w modelach bezprzewodowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na słuchawki Audio-Technica ATH-AR3BT, to dobry model, który także moim zdaniem jest bardzo wygodną opcja, którą można używać przez dłuższy czas bez zmęczenia. Natomiast jeśli zależy Ci na bardzo dobrym brzmieniowo modelu, dodatkowo wyjątkowo wygodnym, proponuję spojrzeć na Focal Listen Wireless. To droższe słuchawki, ale moim zdaniem naorawdę warte swojej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Słuchałem ATH-DSR7BT  i wg mnie super dźwięk tylko cena troszkę gorsza i nie podłączysz przez mini Jacka ale Audio-Technica wypuściła ATH-ANC700BT w Stanach coś koło 120-140$ czyli u nas zapewne koło 500 zł będą kosztować , mają kabel mini Jack zatem można też odtwarzać z pominięciem bt w samolocie jak znalazł (wydaje mi się że nie można korzystać z tego modułu podczas lotu) - ja osobiście nie mogę się doczekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...