Skocz do zawartości

Połączenie soundbara z dekoderem tv i ps3


Witekpe

Recommended Posts

Witam wszytkich. 

Temat pewnie którego macie po dziurki w nosie ale potrzebuje żeby ktos mi pomógł i wyjasnil jak krowie na granicy co jak i gdzie?

Przymierzam sie do zakupu soundbara samsung hwm550 lub hwk450. Chce to połączyć z ps3 oraz dekoderem tv(chyba ze jest inna opcja polaczenia tak zeby korzystajac z kablówki czasem obejrzeć dobry film z soundbara) no i oczywiście do sluchania muzyki z telefonu(tu bez problemu pomoże bluetooth). Problem rodzi sie ponieważ tv ma juz swoje lata a konkretnie 7- samsung le40d503f7w.

Tv posiada tylko dwa gniazda hdmi do których obecnie podlaczona jest ps3 i dekoder tv. Ponadto jest gniazdo aux,jack czy jak je nazwać oraz eurozlacze(dlugie prostokatne lekko krzywe z jednego z krotkich boków) i to by bylo na tyle, nie ma wejścia optycznego. Posiada je natomiast ps3 i dekoder. W soundbarze jest jeszcze aux, wejście hdmi i wyjście hdmi. Czy podlaczajac soundbar optykiem za pomoca podwójnym rozgaleznika z dekoderem i ps3 wszystko zagra? A moze między tv a dekoder wstawic saoundbar laczac przez hdmi podlaczajc do.wejscia i wyjscia w soundbarze? Tylko czy sygnal idacy z dekodera do soundbara przesle dalej obraz na tv? 

Blagam o pomoc bo mam pomysły ale nie mam pojecia czy to w ogóle ma sens i logike. 

Ps. Najaralem sie na soundbar jak arab na kurs pilotazu wiec blagam nie mowicie ze sie nie da ?

Licze łopatologiczna odpowiedź. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...