Skocz do zawartości

słuchawki bezprzewodowe nauszne


Recommended Posts

Witam.

 

Jakie bezprzewodowe (bluetooth) słuchawki polecacie do 350zł?? Nie mam dedykowanej dźwiękówki w kompie, więc większych wymagań nie mam. 

Moje obecne słuchawki to Creative Aurvana Live i grają naprawdę dobrze. Szukam więc czegoś o podobnym brzmieniu. Ważne, żeby były nauszne zamknięte. Dobrze tłumiły dźwięki z zewnątrz i na odwrót, żeby dźwięki nie wydostawały się na zewnątrz. Znajdę coś odpowiedniego w tej cenie, czy jakiś kompromis lub wyższy budżet?

Słuchawki będą wykorzystywane do grania w gry (więc opóźnienia nie mogą być duże i to jest jedna z kwestii warta przedyskutowania, ile tracę na opóźnieniach??) oraz słuchania muzyki. Melomanem nie jestem, więc nie oczekuje nie wiadomo jakiej jakości.

Aha no i adapter. Słuchawki będą wykorzystywane m.i.n na PC, a on nie obsługuje bluetooth, więc jakiś adapter przydało by się dokupić. Coś tego porkoju wystarczy?? https://www.morele.net/adapter-logilink-adapter-bluetooth-v4-0-usb-bt0015-528877/

 

Mikrofonu może nie być

Edytowano przez Zuben22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth do grania to nie najlepszy pomysł. Towarzyszą im zawsze mniejsze lub większe opóźnienia. Opóźnienia mogą sięgać nawet rzędu 1 sekundy. Jeśli już chcesz słuchawki bezprzewodowe do grania to musisz szukać słuchawek do tego przeznaczonych, wyposażonych w do tego przewidziany transmiter. Zwykle gracze wybierają do tego celu słuchawki przewodowe. Jakimś rozwiązaniem może być użycie słuchawek bluetooth z możliwością podłączenia kablem do grania. Inne rozwiązanie to użycie akumulatorowego adaptera bluetooth do słuchawek przewodowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to w tym przedziale cenowym niema za bardzo wyboru wśród słuchawek wokółusznych zamkniętych. Pierwsze które mi przyszły do głowy to Bluedio T4 a drugie, które znalazłem to EDIFIER W830BT. Nauszne zwykle nie nadają się do dłuższego siedzenia w nich ze względu na nacisk na uszy.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter jaki zaproponowałeś może się nie sprawdzić przy grach z uwagi na opóźnienia, jakie może generować. Tutaj dobrze sprawdziłby się nadajnik typu Connect z MEE Audio, ale on wykorzystuje już praktycznie cały przeznaczony budżet. Można też rozważyć propozycję od Sennheisera BTD 500 USB , która dodatkowo wyposażona jest w kodek aptX, który znacznie skraca czas opóźnień.

W tej cenie warto rozejrzeć się za słuchawkami Bluetooth z Creative. Większość modeli bezprzewodowych posiada również złącze mini jack, dzięki któremu można wykorzystywać słuchawki również po kablu. Jeśli jesteś w stanie dopłacić, niezłym kompromisem będzie również MEE Audio Matrix2, właśnie z modułem Bluetooth oraz dodatkowym kablem. Posiadają mikrofon, NFC, a czas działania na baterii to nawet 22 godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na mikrofonie, więc nie chcę do niego dopłacać. Ciekawe wydają się być Te Bluedio T4 ale z tego co widzę, jest jeszcze wersja T4s. I nie wiem którymi się zainteresować 

 

Adapter Bluetooth z kodekiem apt-X Sennheiser BTD 500 USB jest wycofany ze sprzedaży, może jakaś alternatywa?? 

Edytowano przez Zuben22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z różnicami pomiędzy T4 i T4s jest dość zagadkowa sytuacja. Sam producent nie oznacza żadnych ze swoich słuchawek jako T4s. W pewnym momencie zaczęto sprzedawać słuchawki po wprowadzeniu zmian dotyczących większej ilości basu i ponoć poprawy w zakresie opóźnień w komunikacji co potwierdzili użytkownicy. Wtedy na opakowaniu słuchawek dla odróżnienia od starszych umieszczono napis superior version. Jeden ze sklepów który je sprzedaje pisze ze różnica polega na tym że T4s są sprzedawane bez woreczka do ich przechowywania. Jednak zdjęcia ludzi którzy je kupili wskazują na coś innego. Bardzo prawdopodobne że wszystkie obecnie produkowane słuchawki to nowsza wersja. Do tego na nowych pudełkach sprzedawanych jako t4s już niema napisu który był wcześniej nadrukowany. Nawet samo pudełko bywa inne niż we wcześniej produkowanych. To nowe pudełko przypomina pudełka jak z tańszych słuchawek tego producenta.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...