Skocz do zawartości

Recommended Posts

poniewaz poczyniłem juz pierwszy krok icon_smile.gif
zapraszam wszystkich przyczymy sie do bicia rekordu Guinessa:)


Brzmi nieźle, prawda? Jedyne, co musisz zrobić, aby pomóc nam pobić rekord w liczbie pobrań programu komputerowego w ciągu 24 godzin, to pobrać Firefoksa 3 podczas Dnia Pobierania - nic więcej. Nie prosimy Cię o połknięcie miecza ani o utrzymanie 30 łyżeczek na twarzy, choć oczywiście byłoby super, gdyby Ci się udało.

Przy okazji, oficjalna data wydania Firefoksa 3 zostanie niedługo tutaj podana, więc nie zapomnij zajrzeć wkrótce z powrotem! Dołącz do naszej społeczności deklarując udział.

klik icon_arrow.gif http://www.spreadfirefox.com/pl/worldrecord/ icon_mrgreen.gif


zapraszam icon_wink.gif

ps..dajcie znac czy sie udało Wam złożyć deklaracje
icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jednostronie z przesiadki z IE na FF jestem bardzo zadowolony, łatwo czysto i przejemnie - Opery nie uzywałem pewnie róznice sa znikome, kto wie:)
Jestem taki ze jak jakies narzedzie prac mu sie spodoba to wiaze sie z nim dosc długo icon_biggrin.gif
no chyba,ze ewidentnie jest kipskie , lub coś faktycznie przewyzsza:)
niewiem moze warto zainstlowac:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Bicie rekordu pobierania Firefoksa odbędzie się 17 czerwca 2008 r.


Już oficjalnie wiadomo kiedy Firefox będzie bił rekord świata - odbędzie się to 17 czerwca 2008 r. Miejmy nadzieję, że wszystko się powiedzie - Polacy nie zawiodą (zajmujemy drugie miejsce pod względem ilości deklaracji - ponad 78 tys.) i nie będzie żadnych problemów z pobraniem najnowszej wersji przeglądarki.

Korzystając z okazji, informuje, że udostępniono już 3 wersję kandydującą do stabilnej (RC) Firefoksa 3 - tak więc jeżeli już korzystałeś z wcześniejszych wersji testowych, to możesz dokonać aktualizacji - w zależności od systemu z jakiego korzystasz (Windows, Linux, Mac OS X).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydatna informacja a propos FF
Firefox 3 Portable

Nie tak dawno pojawił się u nas wpis odnośnie Opery 9.5 na USB. Naturalnie użytkownicy Firefoksa również mają taką możliwość - nazwa tej aplikacji to Firefox 3 Portable. Jest to po prostu przenośna wersja normalnego Firefoksa 3, którą można używać bez problemu po wrzuceniu na Pendrive, odtwarzacz mp3 z pamięcią flash, czy nawet płytę CD/DVD.

Jeśli zatem często korzystasz z wielu komputerów i potrzebujesz mieć dostęp do swojej ulubionej przeglądarki - powinieneś przyjrzeć się tej aplikacji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...