Skocz do zawartości

Gdzie ustawić głośnik centralny?


waldi

Recommended Posts

Cytat

Szkoda tylko ,że na taki fajny model ustawienia nie mogę sobie pozwolić i


Zawsze można coś wymyśleć. Tak więc nie stresuj się. Ja po prostu odradzam central na/pod telewizorem ze względu na to że głośnik powoduje że obudowa telewizora "strasznie gra":


Ćwiczyłem chyba każdy możliwy wariant icon_sad.gif
Cytat

gorzej jak na zonie nie zrobi to wrazenia..


icon_twisted.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Zrobi na pewno. Nie znam nikogo na kim by projektor nie zrobił wrażenia. A jeżeli chcesz słuchać muzykę i oglądać także filmy to alternatywy nie ma. Niestety.
pozdr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez tak mi sie wydaje:) ale wiesz czasami kobiety (czytaj zony) nie potrafia zrozumiec zmyslu czysto technicznego i wizualnego:) meżczyzn (czytaj swoich mezow)

Troche masz tam upchane w pokoju:) ja chyba mam wiecej luzu i na scianie nie mam nic...tylko stolik granitowy przody i gadka sciana z dwoma duzymi zdjeciami..icon_smile.gif))
wiec projektor ma nawet gdzie to wyswietlic:)
hmmmmm:))
icon_rolleyes.gif

M_G
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie zdjęcia są ze starego mieszkania, tam było ciasno. Teraz gram na 25m2 i mam trochę za żywą akustykę więc pracuję nad rozwiązaniami akceptowalnymi przez żonę icon_evil.gif icon_redface.gif icon_sad.gif Nie wiem czemu nie chce się zgodzic na "wytłoczki po jajkiach" icon_wink.gif icon_twisted.gif


lub ze starego mieszkania:



pozdr
P.S.
Są sklepy które wypożyczają projektory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...