Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do 3,5 k


maniu

Recommended Posts

1 godzinę temu, maniu napisał:

Noo i wiem że kiepski argument tutaj, ale jednak aspekt wizualny jest u mnie dość mocny ;) nie wiele kolumn mi się podoba, chorusy jeszcze spoko, ale te Kef ani trochę. Podobaja mi się jeszcze monitor audio i trochę żałuję że nie posluchalem

Jeśli chodzi o wygląd KEF-ów iQ to nie wiem czy widziałeś je na żywo. Zdecydowanie lepiej wyglądają w ciemnych okleinach. Na zdjęciu od przodu nie są zbyt fotogeniczne. Tak naprawdę są znacznie smuklejsze przez to że mocno zwężają się ku tyłowi. Zawsze ich wygląd uważałem za atut. Pozostaje  jeszcze kwestia tego co się komuś podoba. ( Uważam że są ładniejsze od Chorusów mimo że te też są ładne )

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minut temu, MobyDick napisał:

Jeśli chodzi o wygląd KEF-ów iQ to nie wiem czy widziałeś je na żywo. Zdecydowanie lepiej wyglądają w ciemnych okleinach. Na zdjęciu od przodu nie są zbyt fotogeniczne. Tak naprawdę są znacznie smuklejsze przez to że mocno zwężają się ku tyłowi. Zawsze ich wygląd uważałem za atut. Pozostaje  jeszcze kwestia tego co się komuś podoba. ( Uważam że są ładniejsze od Chorusów mimo że te też są ładne )

Nie wiedziałem ich na żywo, kto wie, może faktycznie by mi się spodobały. Na żywo inna bajka zawsze

Ja lubię kolumny z klasycznymi membranami. Nie lubię udziwnien typu B&W czy np. Kliptisch. Te Aurory mega mi się białe spodobały, a zwolennikiem białych mebli nie jestem. 

Zawsze mega mi sie podobały na zdjęciach stx fs-250 z żółtymi membranami

Edytowano przez maniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Greatweasel napisał:

Słuchałem i mi totalnie nie podeszło dlatego nie kupiłem,  odsłuchy tydzień czasu w warunkach domowych. Ja mam inne kolumny. Chodzi mi o to że najlepiej odsłuchac,  bo nie koniecznie dla jednego dobre może okazać się i dla drugiego. Uważam że to nie koniecznie dobre połączenie bo jak wszyscy twierdzą yamaha eksponuje skraje pasma przy przebasowionych heco, może to komuś nie pasować. Mi nie podeszlo. Może z inną elektronika było by lepiej, w ostateczności dobra Lem inne kolumny i jestem mega zadowolony. 

Nie jestem aż tak krytyczny dla tego zestawienia (803+Aurora 700), które uważam za naprawdę dobre ale wniosek u mnie był także taki, że wolałem postawić na coś bardziej zrównoważonego i neutralnego z Y803 dlatego skończyło się na Kefach.

Z ciekawości, jakie wziąłeś kolumny do 803?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Greatweasel napisał:

Słuchałem i mi totalnie nie podeszło dlatego nie kupiłem,  odsłuchy tydzień czasu w warunkach domowych. Ja mam inne kolumny. Chodzi mi o to że najlepiej odsłuchac,  bo nie koniecznie dla jednego dobre może okazać się i dla drugiego. Uważam że to nie koniecznie dobre połączenie bo jak wszyscy twierdzą yamaha eksponuje skraje pasma przy przebasowionych heco, może to komuś nie pasować. Mi nie podeszlo. Może z inną elektronika było by lepiej, w ostateczności dobra Lem inne kolumny i jestem mega zadowolony. 

To co u ciebie gra teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...