Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe


mieszczanka

Recommended Posts

Witam-posiadam amplituner Onkyo tx 8150 i szukam do niego kolumn podłogowych o dużej mocy.Słucham muzyki pop dance 80-90 instrumentalnej ogólnie muzyki lekkiej i przyjemnej.Mój salon to ok.30m2 i lubię grać głośno.Dobry głęboki bas oraz delikatny sopran(tylko kopułka)to jest to co lubię.Mój budżet to max.2.0 do 2.5 tyś.zł.Proszę pomóżcie bo mam mętlik w głowie

Edytowano przez mieszczanka
Dodanie cyfry
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam Magnat Quantum 677 lub jeśli budżet nie udźwignie, to mniejsze Quanrum 675. To bezpieczne i dobre połączenie z Twoim amplitunerem. Warto także spojrzeć na Heco Aurora 700, to nawet trochę lepsza opcja. Warto także posłuchać Indiana Line Tesi 561, to dobrze wypełnione, łagodne w górze pasma brzmienie z dobrym, głębokim basem. Jest to jednak kolumna o cieplej, miękkiej charakterystyce. Na koniec spójrz na Tannoy Mercury 7.4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady które bardzo cenię i nie omieszkam się z nich skorzystać.Pewnie najlepszym rozwiązaniem byłoby odsłuchać kilka rodzai wymienionych kolumn i wtedy decyzja byłaby pewna.Dla mnie najważniejsze to aby były dużej mocy z racji głośnego grania które lubię oraz niski bas i sopran wyłącznie z kopułki(mam wstręt do tubek od czasu gdy miałem altusy-męczące)

2 minuty temu, mieszczanka napisał:

Dzięki za rady które bardzo cenię i nie omieszkam się z nich skorzystać.Pewnie najlepszym rozwiązaniem byłoby odsłuchać kilka rodzai wymienionych kolumn i wtedy decyzja byłaby pewna.Dla mnie najważniejsze to aby były dużej mocy z racji głośnego grania które lubię oraz niski bas i sopran wyłącznie z kopułki(mam wstręt do tubek od czasu gdy miałem altusy-męczące)

 

5 godzin temu, S4Home napisał:

Tylko że Quantum 677 jest ostrzejszy na górze. Także go polecam .Bo to rewelacyjna kolumna w cenie ok 2000 zł

http://s4home.pl/produkt/magnat-quantum-677/

moim zdaniem jednak do Twojej muzyki bardziej sprawdzi się Heco Aurora 700 albo STX Electrino 500.

Pożyczyć kolumny do odsłuchu domowego?

Piotrek

Witam-bardzo chętnie bym skorzystał z takiej propozycji.

1 godzinę temu, mieszczanka napisał:

Dzięki za rady które bardzo cenię i nie omieszkam się z nich skorzystać.Pewnie najlepszym rozwiązaniem byłoby odsłuchać kilka rodzai wymienionych kolumn i wtedy decyzja byłaby pewna.Dla mnie najważniejsze to aby były dużej mocy z racji głośnego grania które lubię oraz niski bas i sopran wyłącznie z kopułki(mam wstręt do tubek od czasu gdy miałem altusy-męczące)

 

Witam-bardzo chętnie bym skorzystał z takiej propozycji.

Cenowo to raczej Magnat qantum 677 wyglądają dobrze w tej promocji,bo pozostałe propozycje choć bardzo ciekawe to raczej poza moim zasięgiem.Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-po przeczytaniu wszelkich waszych opini jestem właśnie w posiadaniu nowiutkich podłogówek Heco Aurora 1000.Operacja podłączenia ustawienia trochę trwała ale jak odpaliłem Onkyo i usłyszałem dżwięk z Aurorek-wbiło mnie w podłogę.Bajeczne wszystkie pasma.Od samego dołu do samej góry wręcz idealnie płynnie.Bardzo dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...