Skocz do zawartości

Tonsil 110w regeneracja powiedzcie coś o tych głośnikach


ArekKarski

Recommended Posts

Na pierwszy rzut oka widać że różne niskotonowe (chyba że w jednym była wymieniana membrana). Najlepiej to rozebrać i porównać czy GDN-y są oryginalne i takie same. Jeśli tak to można regenerować na częściach od tonsila. Koszt pełnej regeneracji (membrana, zawieszenie,cewka, kopułka) 1 szt. to około 60-70zł + robota. Jeśli głośniki różne można kupić w tonsliu nowy (koszt to około 120-160zł).

Pytanie tylko czy jest sens? Do czego to podłączysz? Chyba że na sprzedaż. Ogólnie z tego co widzę to produkt altuso-podobny, skrzekliwe tuby tonsilu wywołują u mnie ból uszu nawet jak nie grają. Pewnie jestem uprzedzony, sam miałem kiedyś altony 75. Syn teraz "piłuje" jakimś rapem altony 80 całkowicie przeze mnie zregenerowane (wymiana zawieszeń membran i cewek), wiedząc że jak to-to gra to nie wejdę do jego pokoju :-)

Reasumując: zregenerować się da, tylko czy jest po co? Na sprzedaż, albo na imprezy w remizie - tak, do grania w domu, moim zdaniem - nie (krew z uszu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...