Skocz do zawartości

nowość Onkyo TX-NR686


modelarz01

Recommended Posts

Cześć. Tak nieco to zmienia. Już wcześniej ta seria miała thx. O ile się nie mylę to model 608?

Skala jest zupełnie inna. Czy warto dokładać? Moim zdaniem trochę tak. Ale nie dużo. Poczekać aż boom opadnie i cena i wtedy. Na razie nic nie wiem o sekcji zasilania. Trzeba mu się przyjrzeć jak będzie już dostępny. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Certyfikatu nie robili przy 676 , przy 686 zrobili , a zapewne oba grają tak samo zgodnie z tym certyfikatem ;) 

Pewnie chodzi o marketing , tzw. "nowości" by lud leciał i co roku wymieniał sprzęt , a wiem ,że na psychikę niektórych to działa i tak robią ... a skoro tak się dzieje to producenci dają możliwości :D 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubakk ma po części rację. Producenci robią co mogą aby sprzedać. I każda kolejna zabawka musi być lepsza od poprzedniej. Ja byłem zawsze ostrożny ale po tym jak wymieniłem odtwarzacz ,który ma nowszy procesor przekonałem się ,że nie ma co się spinać. Dźwięk/obraz prawie bez zmian. Bajerów pełno w nowym.

Zostawiłem go ze względu ,że płynnie odtwarza filmy z serwera NAS. Odtworzy Atmosa i 4k. I płynniej porusza się po menu. A po za tym nic więcej.

Czyli więcej wybierać z głową ,a najlepiej mniej emocjami :)

 

A do sklepów S4Home i Q21 mam zaufanie z tego forum i wieżę ,że to co napiszą będzie prawda. A przynajmniej opiszą więcej zalet niż wad :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No s4home jak obadają 676 do 686 to raczej prawdziwie powiedzą czy różnica jest na tyle duża by warto było teraz kupować ;)

Ja wiem jak wygląda to w produkcji części samochodowej , tzw. system jakości te same rzeczy z 1 fabryki , idące do bardziej markowych pudełek vs tzw. "chinol" , jak się wie co i jak to nie warto za dodatkowe pkt kontroli dopłacać ;) Kiedyś tak kute tłoki amerykańce wysyłali do PL , oczywiście te które u nich nie przechodziły kontroli a u Nas w sumie po tej samej cenie szły ... cóż

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to inaczej. To ja co już powiem że na teraz nie warto :P

Wszystkie powtarzam wszystkie popularne modele tak mają. Wchodzą, są na rynku i tanieja. Więc dajmy im deczko poleżeć i jeśli różnica w stosunku do starego modelu wyniesie 200 zł to warto dokładać. 

Ale poczekajmy może 686 będzie tak fantastyczny r będę zbierał żeby z ziemi 

?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
32 minuty temu, S4Home napisał:

W jakiej cenie masz 686 a w jakiej 676

To chyba pytanie do branży Piotrze.

32 minuty temu, S4Home napisał:

Bo coś mi się widzi że nie. Cena 686 spadła do poziomu prawie 676.

Cena nie zawsze odzwierciedla jakość. Ten przypadek zaś może świadczyć, że 676 trzyma cenę czyli dobry jest w porównaniu do modelu wyżej ? Poza tym sam ciekawy jestem bo mam 676 i proszę Piotrze o konkrety ;) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o to że jest duża szansa że 676 nie jest z polskiej dystrybucji a wtedy polskiej gwarancji nie ma. W zasadzie nie ma żadnej. Ale to do sprawdzenia. 

676 pykał, 686 już nie.

Poza tym to dokładnie tak samo brzmiące amplitunery. Więc jeśli za 1800 masz z polską gwarancją to bierz. Zapewnić mu tylko odpowiednie chłodzenie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...