Skocz do zawartości

Jaki Model Głośników Creative 2.1 Kupić Aby Jakość Była Dobra ?


Emiya Shiro

Recommended Posts

Potrzebuje jakieś dobrej jakości głośniki Creative 2.1 do wykorzystania przy PS2, PSP i DSie (tam są tylko kanały Lewy i Prawy dlatego nie współpracują z moimi Creative SBS580 które mam wpięte do PC) w miarę przystępnej cenie więc puki co te za około 200 zł odpadają icon_sad.gif. Chciałbym aby było to coś dobrego a zarazem taniego. Puki co mam 113,85 zł ale może będę miał 143,85 zł.

Co polecilibyście kupić ? coś do tych 143,85 ? jeśli tak to co ? czy też poczekać aż się trochę więcej uzbiera i kupić coś za około 200 zł ? (nawet jeśli napiszecie że lepiej poczekać to podajcie też swoje propozycje co kupić z tych tańszych tak do tych 143,85 zł a ja rozważę czy kupie już czy poczekam icon_wink.gif )

PS: Rozważam zakup tego => http://proline.pl/sklep.php?prodid=CT+2.1+INSPIRE+T3100 co o tym sądzicie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kwotę, to polecam kupić używany akordeon, i grać w centrum miasta...
A tak na poważnie - dozbieraj tej kasy... Przejrzyj inne tematy, allegro...
Jeśli trafisz coś za te marne 150zł, to będziesz albo cholernym szczęściarzem, albo koleś który Ci opchnął sprzęt jest idiotą :]

Albo dobre, albo tanie. Nie ma kompromisów w tej kategorii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiken , widocznie kolega nie ma tak wygórowanych wymagan ... i poszukuje czegos co zagra jako tako .. pieniadze, marne nie marne .. dla niektorych to jest znaczaca kwota , kto np nie ma stalego dochodu .. nie sztuka kupic cos jak sie ma pieniadze icon_smile.gif

przejdzmy do konkretow :

monitorki .. jeszcze mozna kupic za taka kwote .. icon_smile.gif aleee .. co za tym idzie trzeba kupic wzmaka i kable i kolejne wydatki .. to samo dotyczy .. takich starszych glosnikow jak alton , starych , uzywanych ale jakby to powiedzic jarych ;p wiec polecam kupic glosniki do kompa .. dosc dawno juz slyszalem te t3100 , nie dawno b bylem u znajomego i zaciekawily mnie jego glosniczki , jak na glosnikowe "pierdzawki" graly przyzwoicie .. basik dosc mocny i dobrze kontrolowany .. wysokie tony czyste jak na ta cene .. dlatego z czystym sumieniem polecam je i mysle ze zaspokoja twoje wymagania icon_smile.gif

oto one

http://www.allegro.pl/item370072691_logite...wa_wersja_.html


pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

osiken , widocznie kolega nie ma tak wygórowanych wymagan ... i poszukuje czegos co zagra jako tako .. pieniadze, marne nie marne .. dla niektorych to jest znaczaca kwota , kto np nie ma stalego dochodu .. nie sztuka kupic cos jak sie ma pieniadze icon_smile.gif



Sztuką jest tak szukać, i obracać pieniądzem, żeby bez dochodu złożyć sprzęt z którego będziesz zadowolony :]
Sam mam problem z kasą, ale za kwotę 150 złotych, to kupi co najwyżej 5.1 z Manty w supermarkecie...
Proponowałbym na razie nazbierać troszkę pieniędzy, na jakiś wzmacniacz - dasz drugie tyle, i już masz jako tako (piszę tak, gdyż można kupić wzmacniacz i za parę kobli...) grającą "matkę".
W Twoim wypadku jakieś monitorki...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...