Skocz do zawartości

Dobór amplitunera do kolumn


dayzee

Recommended Posts

Dzień dobry,  chce wysłuchać waszych opinii przy zakupie amplitunera, kolumny jakie posiadam:

Front magnat quantum 677

Surround magnat quantum 673

Centralny magnat quantum 67

Sprzet bedzie do stereo i do kina tak po połowie, salon 30 m2. Interesowalo by mnie cos z onkyo i denon. Budzet do 2200 zł. Z gory dzikuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,  chce wysłuchać waszych opinii przy zakupie amplitunera, kolumny jakie posiadam:
Front magnat quantum 677
Surround magnat quantum 673
Centralny magnat quantum 67
Sprzet bedzie do stereo i do kina tak po połowie, salon 30 m2. Interesowalo by mnie cos z onkyo i denon. Budzet do 2200 zł. Z gory dzikuję.
Jeżeli masz kolumny oznaczone 677 to naturalnym wyborem jest Onkyo 676 . To żart oczywiście. Ale poważnie poleciłbym 676, niestety kolumn Twoich nie słyszałem i nie wiem jak by razem zagrały.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieraj pomiędzy Onkyo TX-NR676, a Denon AVR-X2400H. Magnat to zdecydowane, trochę twardsze granie, dlatego jeśli przede wszystkim zależy Ci na kinie domowym, lepszą opcją będzie Onkyo. Jeśli natomiast będzie słuchał także muzykę i stawiasz na spokojniejsze gatunki, Denon może okazać się ciekawszą opcją. Denon jest bardziej miękki, ciepły, gęste, spokojniejszy co w połączeniu z charakterystyką kolumn Magnat zapewni równy, pełny dźwięk. Onkyo jest szybsze, bardziej dokładne, analityczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
17 godzin temu, dayzee napisał:

W grę wchodzi tylko nowy sprzęt, przejechałem się już nie raz na używanym sprzęcie. 

Akurat w przypadku suba czy kolumn ryzyko wtopy jest minimalne, o ile w ogóle możliwe , albo gra ,albo nie. Stan wizualny każdy może też bez problemu ocenić.

I za te same pieniądze mamy zawsze klasę lub kilka wyżej niż nówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...