Skocz do zawartości

Amplituner nowy czy używany? A może stereo?


Conrado

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Poszukuję amplitunera do codziennego użytku, nie wiem czy wybrać coś nowego np. Yamaha RX-V683,Denon AVR-X2400H,Onkyo TX-NR676.
Lub coś z używek Pioneer VSX-LX55,Sony STR-DN1060,Yamaha RX-V1073,Denon AVR-3313,Pioneer SC-LX57,Onkyo TX-NR828.
Budżet to ok. 2500 zł.

Na chwilę obecną posiadam stare eltaxy, zaczynam od amp. ponieważ stary się zepsuł. Kolumny planuję wymienić pod koniec roku - klipsh,jbl lub coś podobnego.

Muzyka: House , Electro, pop 80% - classic rock 20%. Źródło CD lub WiFi/Bluetooth. Film okazjonalnie, dużo sportu.

Pomieszczenie ok. 20 m2

Do amp. podpięty TV, dekoder i konsola.

A może wybrać stereo??


z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłeś amplitunery KD a piszesz o muzyce ? Ok. w stereo też działają , funkcjonalność większa niż wzmacniaczy stereo , dźwięk gorszy. Rozumiem , ze do KD. głośniki już posiadasz ( lub miejsce na nie, oraz kwotę ok. 7k. na 5.1).

Masz wybór miedzy funkcjonalnością ( amp. KD), a jakością ( wzmacniacz stereo), jeżeli się zdecydujesz na KD kup nowy , stereo używane. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ''wyprostowanie mojego skrzywienia'' ;)

Jest trochę łatwiej bo jestem zdecydowany na wzmacniacz stereo , budżet zostaje ten sam. Pytanie nowy czy używany.

Szukam ,przeglądam i znalazłem kilka m.in ONKYO A-9050,Onkyo A-9150,CAMBRIDGE AUDIO TOPAZ SR20,YAMAHA A-S701, z uzywek znalazłem A-70 w podobnej cenie. Trafiłem również na coś takiego Denon PMA-60,YAMAHA WXA-50.

A może znowu błądzę i szukam czegoś co nie jest warte swojej ceny, może niższe modele zagrają bardzo podobnie (pma 720,s501 itp.), a zaoszczędzoną kasę będę mógł dołożyć do kolumn??

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...